Sırala
27 Şubat 2018
Tedaviden 3 hafta sonra

44 yaşında, Göz Kapağı Estetiği ve Burun Estetiği

Göz kapaklarım yaştan ve stresten sarkmıştı, kendime olan güvenimi tekrar kazanmak için ameliyat olmaya karar verdim. Bu klinikte daha önce ameliyat olmuş bir arkadaşımın önerisiyle burayı buldum. 3 saatlik bir operasyondu. Şansıma herhangi bir komplikasyon olmadı. Şişlikler ve morluklar herhangi bir kısıtlama ve komplikasyon olmadan 10-14 gün sürüyor. Genel olarak beklediğim sonuca ulaştığım için memnunum. Daha genç görünüyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
27 Şubat 2018
Tedaviden 3 hafta sonra

Burun estetiğim...

Bu konudaki deneyimim de müthiş. Uygulama süreci ve genel olarak her şey çok iyiydi. Bundan daha iyisini yapamazdı. Bu önemli kararı aldığım ve Metin Kerem’i tercih ettiğim için çok mutluyum. Birlikte çalıştığı ekip çok cana yakındı. Ameliyat hakkında kafamdaki tüm soruları yanıtlamak için hep istekli ve ilgili oldular. Plastik cerrahi operasyon konusunda arayışta olan herkese kesinlikle doktorumu tavsiye ederim.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Doktorum ihtiyacım olan şeyi profesyonel bir şekilde tespit etti. Tüm sorularıma yanıt verdi, beklentiler ve sonuçlar karşısında dürüst davrandı. Gelecekte yine başka bir uygulamaya ihtiyaç duysam yine aynı doktoru seçerim.<br /> <br /> Operasyon için kaldığım süre boyunca tüm ekipten mükemmel bir hizmet aldım. Hasta Yorumunu Gizle