Sırala
19 Nisan 2019
Tedaviden 2 ay sonra

4 senedir burnumu yaptırmak istiyordum fakat bir türlü işte bu doktor! diyebileceğim biri karşıma çıkmamıştı

Yaklaşık 4 senedir burnumu yaptırmak istiyordum fakat bir türlü işte bu doktor! diyebileceğim biri karşıma çıkmadı. Ta ki Dr Can Bey ile tanışana kadar.

Kendisinin yakından ilgilenmesi burun ile alakalı her soruya güler yüzlü alakalı bir şekilde yanıtlaması ve bir sürü konuyla ilgilenmesi bende fazlasıyla güven oluşturdu.

Özellikle yaz ayında ameliyatımın olması beni biraz korkutuyordu fakat hiç korkulacak bir şey yok eğer doktorunuz Can Bey ise bütün korkular ve endişeler yok olur.

Çünkü ne bir kanama ne bir ağrı, sızı yaşamadım. Eklemek isterim ki Can bey in yanında görev alan hemşire Şahika Hanımın ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi harikaydı. Sabah akşam her gün konuştuk dışardan bir hemşire olmaktansa yakın bir arkadaşımmış gibi davranması benim için büyük mutluluk idi.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Doç. Dr. Candemir Ceran Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Doktorunuz Can Bey ise bütün korkular ve endişeler yok olur.<br /> Çünkü ne bir kanama ne bir ağrı, sızı yaşamadım. Eklemek isterim ki Can bey in yanında görev alan hemşire Şahika Hanımın ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi harikaydı. Hasta Yorumunu Gizle