Sırala
13 Şubat 2018
Tedaviden 3 ay sonra

34 yaşında ve 3 çocuk annesiyim, aynı sıkıntıyı paylaşan diğer arkadaşlara da örnek olsun

Selam arkadaşlar ben Canan benimle aynı sıkıntıyı paylaşan diğer arkadaşlara da örnek olsun diye anlatmak istedim. 34 yaşında 3 çocuk annesi bir ev hanımıyım. Bu sıkıntım ben evlenmeden önce de vardı. Yıllarca içime attım evlendim üç çocuğum oldu ama genital, vajinal bölgemin çok esmer ve koyu renkte olmasından dolayı bu durumdan sürekli şikayetçiydim.

Vajinamı beyazlatmak için denemediğim yol kalmamıştı neredeyse. Beyazlatıcı krem gibi yöntemlerin geçici olduğunu fark ettim daha başka bi yolu olmalıydı bunun neticesinde araştırmaya başladım ve lazerle 15 20 dk gibi kısa bir sürede beyazlama sonucunu alabileceğimi öğrendim. Ayrıca gerekirse birkaç seans sonunda olması gereken anatomik yapısına kavuşabileceğini öğrendim, ve bunun neticesinde Dr. Ebru hanıma başvurdum.

Lazerle genital renk beyazlatmasını yaptırdım ve çok güzel oldu :) mutlu ve huzurluyum. Ebru hanımı her açıdan beğendim ve taktir ettim, kafanızda soru işareti olmadan gidebilirsiniz.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu Ebru hanımı her açıdan beğendim ve taktir ettim, kafanızda soru işareti olmadan gidebilirsiniz. Hasta Yorumunu Gizle
Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Soru/Cevapları
Tümünü Gör
Doktora Sor Doktora Sor