08 February 2018
Tedaviden 8 ay sonra

27 Yaşındayım ve karın germe operasyonundan sonra hayatım değişti!

İyi yorumlar, iyi deneyimler okumanın nasıl hissetirdiğini çok iyi biliyorum. İşte size iyi bir deneyim! Tedavim olağanüstüydü. Uzun bir süre doktorları inceledikten sonra, Dr. Metin Kerem’i seçtim ve bu hayatımda yaptığım en iyi tercihlerden birisiydi. Bir hayli kilo verdikten sonra karın germe ve kol germe operasyonlarını yaptırmaya karar verdim.

31 January 2018
Tedaviden 8 ay sonra

Ameliyatımın üzerinden 2 ay geçmişti

Ameliyatım 27 Mayıs’taydı. Ameliyatımın üzerinden 2 ay geçmişti ve daha iyi hissedemezdim. İyileşme sürecim çok gidiyordu herhangi bir komplikasyon yoktu. Metin Kerem bu yaşta bir doktorra göre mükkemmel bir cerrah.

31 January 2018
Tedaviden 8 ay sonra

Kesinlikle tavsiye ediyorum

İlk görüşme, ameliyat süreci ve ameliyat sonrası için bu kliniği kesinlikle tavsiye ederim özellikle bu ameliyatı düşünenler için.

31 January 2018
Tedaviden 8 ay sonra

Klinik ve ekip harika

Klinik çok temiz ve düzgün. Lokasyonu şehrin merkezinde. Çalışanlar çok kibar ve tatlı. Tüm bu süreç boyunca benimle hep ilgilendiler. İstanbul’dan ayıldıktan sonra bile hala benimle ilgilendikleri ve tedavi sürecimi takip ettikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Hayatımızı değiştiren bu deneyimin ikinci aşaması için tekrar gideceğim, sabırsızlanıyorum.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Metin Kerem bu yaşta bir doktora göre mükemmel bir cerrah.
Başa Dön