Sırala
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

25 yaşında, (2800 Greft) Sakal Ekimi ve Burun Estetiği Deneyimi

Merhaba, Sizinle sakal ekimi deneyimimi paylaşmak istiyorum. Operasyonun üzerinden 10 gün geçti. Aralık ayında Doktor Güray Yeşiladalı’ya randevum vardı. Daha öncesinde çok fazla doktor araştırdım fakat videolarda Doktor Güray Bey’i çok samimi ve güvenilir gördüm. Plastik cerrah olduğu için de tercih ettim çünkü ikinci burun ameliyatımı yapmayı da kabul etti. Tüm bu tedavimin içinde ilaçlarım, otel ve transfer masraflarım da var. Eğer yurt dışındaysanız kendi başınıza her şeyi ayarlamak çok daha pahalıya geliyor. Beni havalimanında aldılar ve otele getirdiler. Mia Berre Hotel temiz, şık 4 yıldızlı güzel bir otel. Diğer güzel yanı çok merkezi bir yerde olması. En güzel yanı ise sonucun beni çok memnun etmesi. 

Yorum Yaz 0 Yorum
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Ertesi gün: Operasyon zamanı

Ertesi gün, beni otelden aldılar ve hastaneye götürdüler. Önce sakal ekimi ve burun estetiğim konusunda doktorumla görüştüm. Yüzüme sakal yerlerine çizgiler çizdi ve 2800 greft nakletmeye karar verdi. Sonra kan testi yaptırdım ve yatıştırıcı ilaç aldım ve traş oldum. Hemşireler hazırlanmam için yardımcı oldular. Anestezi sırasında biraz ağrı hissettim. Bir sürü iğne enjekte edildi ve sonra hiç bir şey hissetmedim. Arkadaşlarım hep bana sinirli ve gergin bir insan olduğumu söylerler ama bu operasyon sırasında çok rahattım. Uygulamayı yapanların eli çok hafifti ve çok tecrübelilerdi. Öğleye kadar greft topladılar öğle yemeğinden sonra da nakil işlemine geçtiler. (Fotoğraflar 1 gün sonrası)

Yorum Yaz 0 Yorum
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Ve sıra burunda...

Bu operasyon tamamlanınca beni burun estetiğim için farklı bir odaya aldılar. Uyandığımda kendimi hastane odasında buldum hiç bir şey hatırlamıyordum.

Doktorum Güray Bey beni ziyaret etti ve her iki operasyonun da çok iyi geçtiğini söyledi , bir gece kalmam gerektiğini belirtti.
Normalde, sadece sakal ekimi olsaydı operasyon sonrasında otelime gidebilecektim. Burun estetiği yüzünden bir gece hastanede kalıyordum.

Yorum Yaz 0 Yorum
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Ertesi gün sakal yıkama zamanı

Ertesi gün, Doktorumla bir görüşmem vardı daha sonra da otelime döndüm. O gün otelde dinlendim ve ilk yıkama için bekledim. Bir gün sonra tekrar hastaneye gittim ve hemşireler sakalımı nasıl yıkamam ve nelere dikkat etmem gerektiğini gösterdiler. 5 gün daha burun estetiği kontrollerim için Türkiye’de kaldım. Normalde sakal ekiminde ilk yıkamadan sonra evime dönebileceğimi öğrendim.

Yorum Yaz 0 Yorum
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

1 Hafta sonra: Yeni sakalımdan çok memnunum

Şu anda yeni sakalımdan çok memnunum. Doktor Güray Yeşiladalı’ya ve ekibine çok teşekkür ederim.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Güray Yeşiladalı Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Doktor Güray Yeşiladalı’ya ve ekibine çok teşekkür ederim. Hasta Yorumunu Gizle