03 May 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

22 yaşındayım Ercan Karacaoğlu'na meme küçültme yaptırdım

Meme küçültme ve üst kol lazer liposuction yaptırdım. Göğüslerim çok büyüktü, kilo versem dahi göğüslerim ve kollarımın kalınlığı yüzünden hep iri görünüyordum. Hep çok büyük kıyafetler giyiyordum.

Operasyondan sonra şimdi B beden ve şimdi ince görünüyorum ve kendi bedenimdeki kıyafetleri giyebiliyorum çünkü DD’den B’ye düştü bedenim ve zayıfladım da. Sonunda yaralarım da iyileşti. Ameliyatın üzerinden sadece 2 ay geçti ve kollarım da daha ince görünüyor.

Doktor Ercan Karacaoğlu ameliyatımı yaptı ve çok iyiydi eğer tekrar bir deneyim yaşamak istersem yine giderim. Doktorum çok anlayışlı ve tıp öğrencisi olmama rağmen her şeyi yavaşça tane tane anlatıyor, ameliyattan önce ve sonra neler olabileceğini belirtiyor. Ayrıca her an kendisiyle e mail ya da whatsapp yoluyla iletişim kurabiliyorsunuz.

Hastanedeki hemşireler de çok tatlı ve yardımcıydılar. Dikişlerimle ilgili olarak çok profesyoneldiler.

2 ay geçti üzerinden şu an tam olarak anlayamazsınız bile ama 6 ay sonrası için çok heyecanlıyım. Kollarımdaki liposuction izleri hiç anlaşılmıyor.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Ercan Karacaoğlu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Doktorum çok anlayışlı ve tıp öğrencisi olmama rağmen her şeyi yavaşça tane tane anlatıyor, ameliyattan önce ve sonra neler olabileceğini belirtiyor. Ayrıca her an kendisiyle e mail ya da whatsapp yoluyla iletişim kurabiliyorsunuz.
Başa Dön