Sırala
13 Şubat 2018
Tedaviden 6 ay sonra

18 Yaşında / Burun Estetiği

Burun estetiği yaptırmaya karar verdim çünkü 13 yaşımdan beri burnumun büyük oluşu beni çok rahatsız ediyordu.  Sosyalleşemedim ya da bir çok fırsatı değerlendiremedim bu yüzden. Bir çok kişi de bu duumu hiç anlamıyor. Ama sonuçta kötü etkiliyordu beni. Farklı açılardan bakıp duruyordum bir de tabi başkaları ne düşünüyor diye düşünüyordum. Ve sonunda yeter artık dedim ve karar verdim, sonuç bence çok iyi oldu çok memnunum.

Yorum Yaz 1 Yorum
sophia1117 27 Ağustos 2019  

Hi, I came cross your review whilst researching Dr Metin. Im glad your experience went well. I love your results! I was wondering if its possible to share a before photo of your frontal profile. thank you

01 Şubat 2018
Tedaviden 5 ay sonra

Ameliyat...

Ameliyattan önce çok endişeliydim. Daha önce hiç endişeli değildim ama ameliyat fikri birden yüzüme çarptı. Anesteziden ölmekten korktum, ya da öylece ölmekten korktum ha ha ha…

Biraz ağladım sonra beni ameliyathaneye götürdüklerinde sakindim. Kendimi iyi hissetmek için uyandım. Sonra uyumadım bütün gece.

Acı hissettim ama ilaçlar sayesinde his olarak çok rahatsızlık verici değildi

Boğazım kötüydü hiç bir şey yiyemedim. Bu arada ameliyat 3 saat kadar sürdü.

Yorum Yaz 0 Yorum
01 Şubat 2018
Tedaviden 5 ay sonra

Ameliyattan 1 hafta sonra

Acı katlanılabilirdi. O kadar araştırmama rağmen o an paranoyak olmuştum. Boğazım hala çok kötüydü. Yüzümü çok şişti.

Yorum Yaz 0 Yorum
05 Şubat 2018
Tedaviden 5 ay sonra

2 hafta sonra tamponlar çıkınca

Tamponlar çıkınca kendime baktım ve çok mutlu oldum. Çok sevmiştim, aynaya öylece güldüm. Bana tuhaf geldi. Yüzümdeki burun tamamen başkaydı ama hoşnut değildim. Şişkinlik çok belirgin görünüyordu. (2 hafta geçmişti ameliyattan sonra).

Yorum Yaz 0 Yorum
05 Şubat 2018
Tedaviden 5 ay sonra

2. Hafta: Şişlikler kalacak diye korktum

Burnum gergin ve şiş bu yüzden Bayan Piggy gibi hissediyorum. Bence bu şişlik kesinlikle kalacak. Bazı noktalarda enfeksiyon olacak diye koktum acım vardı çünkü. Şu an sprey kullanıyorum ve daha iyi. Okula geri dönmekten ve insanların beni yargılamasından korkuyorum. Çünkü burnumun estetikli olduğu fark edilecek diye düşünüyorum. Gerçi çok da umursamayacağım. Umarım şişkinlik bir an önce geçer.

Yorum Yaz 0 Yorum
01 Şubat 2018
Tedaviden 5 ay sonra

18. Gün

Ameliyatın 18. günü süreç iyi gidiyor bence :) Bugün okulumun ilk günüydü, bütün gün endişeli davrandım, ancak fark eden insanların ne düşündüğünü umursamıyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Metin kerem’e ameliyat olduğum için çok mutluyum. Sonuç doğal ve harika. Burnum ile kendimi çok iyi hissediyorum ve çok mutluyum. Çok yetenekli ve işini gerçekten iyi yapıyor. Kibar ve anlayışlı. Kendisini burun estetiği olmak isteyen herkese tavsiye ederim.<br /> Hasta Yorumunu Gizle