Burun Estetikli Zuhal Topal’dan Büyük Değişim…

Burun Estetiği
Burun Estetiği tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

Burun Estetikli Zuhal Topal’dan Büyük Değişim…

Hayat verdiği her projenin altından başarıyla kalkan, Türk program sunucusu ve dizi oyuncusu Zuhal Topal da estetikliler kervanına katıldı.

Burun estetiği ameliyatı yaptıran Zuhal Topal’ın çok daha genç ve fresh bir görünüme kavuştuğu görüldü. 

23 Eylül 1976 İstanbul doğumlu Zuhal Topal’ın eski haline oranla çok büyük bir değişime uğradığı dikkatlerden kaçmadı.

Oyunculuk kariyerine sunuculuğunu üstlendiği gündüz kuşağı kadın ve yemek programları ile ara veren Zuhal Topal, yenilenen simasıyla gündemde.

İzleyicilerin kısa sürede farkına vardığı Zuhal Topal değişimi estetik öncesi-sonrası fotoğraflarıyla da net bir şekilde gözüküyor.

Çok Yerinde Bir Estetik Dokunuş….

Zuhal Topal'la YemekteyizEvlilik programlarının ekranlardaki yerini yemekli programlara bırakmasıyla iş hayatına kısa bir mola veren sunucu, bu aralığı kendine yatırım yaparak değerlendirdi.

“Bundan sonra kendime bakım yapacağım” diyerek geçirdiği burun estetiği ameliyatını doğrulayan Zuhal Topal’ın ilerleyen günlerde hangi estetik operasyonlara evet diyeceği ise merak ediliyor.

Zuhal Topal’ın simasına karakteristik bir hava katsa da kemikli yapıdaki burnu, düşük burun ucuna yapılan bu müdahale çok yerinde olmuş. Zuhal Topal’ın burun kemiği düzleştirilirken, burun ucu kaldırılarak burun delikleri de ideal açıklığa getirilmiş.

Burun estetiği ameliyatı, burnun yapısında var olan bozuklukların giderilmesi yönünde;  estetik kaygı ya da doğuştan gelen yapısal bozukluklara bağlı gerçekleştirilen cerrahi işlemlere deniliyor.

Burun estetiği ameliyatı ile Zuhal Topal’ın hump yani “kemikli burunu” yüz yapısı ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış, geniş burun kanatları şekillendirilmiş, yanlara doğru genişleyen burun kemiği doğru oran orantı ile yeniden tasarlanmış.

Burun estetiği ameliyatı sırasında varsa kişinin burun yapısı bozuklukları da düzeltilebiliyor. Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen burun eti büyümesi, burun kemiği eğriliği gibi sorunlar da burun estetiği ameliyatları kapsamında çözüme ulaştırılabiliyor.

Zuhal Topal'ın Yeni Hali

Zuhal Topal'ın yeni hali
Zuhal Topal’ın yeni görünümüne eşlik eden kalın kaşları da yüz proporsiyonuna çok daha yakışmış. Bir çocuk annesi sunucu düzgün fiziği ve fit vücudu ile de dikkat çekiyor.


Yayınlanma tarihi: 28/09/2017

-

Son Güncellenme: 07/04/2022

Başa Dön