Ünlü Estetik Cerrah, Yıldızların Plastik Cerrahiyi Nasıl Çok Gizli Tuttuklarını Açıkladı

Brezilya Poposu (BBL) Estetiği
Brezilya Poposu (BBL) Estetiği tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Ünlü Estetik Cerrah, Yıldızların Plastik Cerrahiyi Nasıl Çok Gizli Tuttuklarını Açıkladı

Hastaları arasında Kim Kardashian, Iggy Azaela ve daha pek çok ünlünün olduğu dünyaca ünlü plastik cerrah Dr. Ashkan Ghavami, en iyi sonuçları aldığı bu ünlü hastalarının sonuçlarını gizli tutmak zorunda kaldığını açıkladı.

Gizlilik Anlaşmaları, Özel Girişler…

dr. ghavami and kim kardashian
Dr. Ashkan Ghavami; "Çalışanlarım, benim için çalışan herkesin bir gizlilik sözleşmesi imzalaması gerektiğini zaten biliyorlar. Bu yüzden gördükleri ve duydukları hakkında konuşmalarına izin verilmiyor.” 

“Bu ünlülerden bazıları kliniğime gelmek istemiyor. Bu yüzden onlar için evlerine gidiyorum, muayeneyi orada yapıyorum ama tabii ki ameliyat için hastaneye gelmeleri gerekiyor.”

“Hem klinik hem de ameliyat merkezi için arka girişlerimiz var. Bulunduğumuz caddede 300 kadar ofis var bu yüzden avukatlarını ya da dişçilerini ziyaret ediyor olabilirler havası veriyoruz.”

Hollywood Yıldızları VIP Müşterilerinin Sadece Bir Kısmı

dr. ghavami and khloe kardashian
Plastik cerrahi dehası Ghavami, "Diğer ülkelerden gelen yabancı devlet adamları ve korumaları- hepsi silahlı- güzel takım elbiseleri içinde asansörün yanında takılıyorlar, patronlarının çıkmasını bekliyorlar. Kliniğimde her zaman çok fazla koruma oluyor.” diyor ve ekliyor:

“Çoğu korumaları patronundan önce geliyor ve etrafı kolaçan ediyor. Gizli çekim yapılmasına karşı arama yapıyorlar.”

Doktor ayrıca yıldızların gizli kalmak için peruk, kapüşonlular ve pandemi yüz maskeleri kullandığını söylüyor. Ancak bazı yıldızların estetiklerini sosyal medyada açıkça ilan ettiklerini de ekliyor. 

 


Iggy Azealia ve Dr. Ghavami

iggy azalea and dr. ghavami
Iggy Azealia Dr. Ghavami ile fotoğraf paylaştı. Postun üzerine ise meme estetiği yazdı.

Çoğu Yıldız Gizli Tutuyor

dr. ashkan ghavami
Ghavami; “Pek çok insan aslında tüm hastalarımı Instagram veya sosyal medyadan aldığımı düşünüyor. Bu doğru değil. Yarısından fazlasının tavsiyelerden olduğunu söyleyebilirim… 

Ünlü bir hasta veya yabancı bir devlet adamı veya kraliyet ailesi üyesi bazen bana kızlarını, kız kardeşlerini, annelerini gönderir.”

"Ve bu benim için çok şey ifade ediyor... Beni sadece ünlü arkadaşlarına yönlendirmiyorlar, aynı zamanda değerli bir aile üyesini, kanından birisini bana emanet ediyorlar."


Yayınlanma tarihi: 09/03/2022

-

Son Güncellenme: 21/06/2022

Başa Dön