TPRECD 43. Ulusal Kurultayı Kasım’da Antalya’da


Selin Sezgin tarafından yazılmıştır.

TPRECD 43. Ulusal Kurultayı Kasım’da Antalya’da

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin 43. kurultayı bu yıl 10-14 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Antalya’da yapılacak olan etkinliğin adresi ise Gloria Otel ve Kongre Merkezi.

Etkinliğin düzenlendiği zaman dilimi Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin kuruluşunun 60. yılına denk gelecek. Kurultayda bilimsel programın yanı sıra derneğin geçmişi de anılacak.

Kurultayın başlangıç tarihi olan 10 Kasım gününde, Atatürk ve silah arkadaşlarını anmak amacıyla “10 Kasım Özel Oturumu” düzenlenecek.

Kurultay Kayıt Ücretleri

43. kurultay
Etkinliğe katılım gösterecek olan; üye ve üye olmayan uzmanlar, hemşireler, asistanlar ve firma temsilcileri için ücretler belirlendi.


Ücret dahilinde konuklar bilimsel aktivitelere katılabilecek; yaka kartı, katılım sertifikası ve kongre programı ile özet kitabı alabilecekler.

Uzmanlık ihtisaslarını yapmakta olan asistan hekimlerin katılımını artırmak amacıyla dernek tarafından özel şartlar da oluşturuldu. Kurultaya katılmak isteyen asistanlar indirimli katılım ücretlerinden faydalanabilecek.

Ayrıca 43. Kurultay’a kayıt yaptıran konuklar 9-10 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek 7. Uluslararası Dudak Damak Yarıkları Kongresi ile 2. Çene ve Yüz Cerrahları Kongresi’ne ücretsiz katılabilecekler.

Kayıt ücretleri, bilimsel program ve etkinliğe dair tüm detaylara ulaşmak için Türk Plastik Cerrahi Derneği web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yayınlanma tarihi: 13/10/2021

-

Son Güncellenme: 13/10/2021

Başa Dön