Sanem Çelik Burun Estetiği Ameliyatı Oldu Mu?


Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

Sanem Çelik Burun Estetiği Ameliyatı Oldu Mu?

Kara Melek dizisiyle tanınan, “Aliye” dizisiyle haklı ününü zirveye taşıyan Sanem Çelik medyaya düşen bir fotoğrafı ile tartışmaların fitilini ateşlemiş oldu. Sanem Çelik estetik mi yaptırdı?

Sanem Çelik burun estetiği yaptıran ünlüler arasına mı katıldı? soruları manşetlere taşınırken güzel oyuncu suskunluğunu korumakta kararlı...

Aliye dizisinde Aliye karakterini canlandıran Sanem Çelik, oğlu rolündeki Ayberk Koçar’la 14 yıl sonra bir araya gelerek aynı pozu verdi.

İki fotoğraf arasında en belirgin fark Sanem Çelik’in yıllar içinde değişen burnu olunca sorular da ardı arkasına gelmeye başladı.

Gelin hep birlikte Sanem Çelik’in geçmişten bugüne fotoğraflarına göz atalım ve burun estetiği anlamında nasıl bir küçük dokunuş yapıldığını görelim…

Sanem Çelik Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları...

Sanem Çelik burun estetiği öncesi sonrası18 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sanem Çelik, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Anasanat Dalı bölümünde Orta, Lise, ve Ön Lisans okudu.

Ardından Yıldız Kenter ve Haldun Dormen‘in öğrencisi olduğu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı Tiyatro bölümünden mezun olan Sanem Çelik, ilk sinema filmi deneyimini “Yaban” ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü aldı.

Yıldızının hızla parladığı Kara Melek isimli dizi ile televizyon dünyasına da adım atan güzel sanatçı, bir çok reklam filminde de yer aldı.

Duru güzelliği, düzgün fiziği ve güçlü oyunculuğu ile her dem dikkat çekici Sanem Çelik burun estetiği ameliyatı ile burnuna rötuş yaptırmış ve burun ucunu kaldırtmış.

Bu küçük dokunuş yüzünde ifade değişikliğine sebebiyet vermediği için tartışmaların estetikli mi değil mi sorularını beraberinde getirmesi doğal.


Yayınlanma tarihi: 05/07/2018

-

Son Güncellenme: 15/09/2023

Başa Dön