Saç Ekimi Videoları

Saç Ekimi
Saç Ekimi tedavisinde öne çıkan merkezler
Tüm Doktorlar

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

Saç Ekimi Videoları

Saç ekimi videoları tıpkı saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğrafları gibi saç ekimi ameliyatı yaptırmak isteyen kişilere yapılacak işlem ile ilgili rehberlik eder.

Saç Ekimi videolarıSaç ekimi videolarının bir diğer avantajı da saç ekimi teknikleri arasındaki farkları izleyerek, görerek anlaşılmasına yardımcı olmasıdır.

DHI saç ekimi videoları, FUT saç ekimi videoları ve FUE saç ekimi videolarında kullanılan teknik, ameliyat esnasında uygulanış biçimi ve ameliyat sonrası ilk görünümün kavranması açısından önem taşır.

Saç ekimi nasıl yapılır video görüntüleri ile ameliyat sırasında sizi bekleyen süreçleri izlemek, kişinin doğrudan estetik görüntüsü üzerinde etkisi olan saç ekimi ameliyatına psikolojik olarak da hazırlanılmasına yardımcı olur.

Yüz estetiği bir bütündür. Saçlar bu estetik bütünlüğün en önemli tamamlayıcılarındandır. Bu nedenle her ne kadar bir burun estetiği ameliyatı kadar estetik kaygılar doğurmasa da sonuçlarının ne olacağı estetik bütünlüğün korunması ve yakalanması açısından önemli bir ameliyattır.

Fue Tekniği ve DHI tekniği ile saç ekimi arasındaki farklar:

Saç ekimi videolarına ulaşmanın en kolay yolu “Youtube” video kanalı aracılığı ile olur. Hermest Clinic Saç Ekim Merkezi'nin de Youtube kanalından videolarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Saç ekimi videoları Youtube hem profesyonel hem de doğrudan deneyim sahibi saç ekimi yaptırmış kişilerce eklenmiş amatör videolara ulaşmanın en hızlı adresidir.

Saç ekim sonrası ilk yıkama ve kabuk dökme videosu:

Saç ekimi öncesi sonrası bu video saç ekimi ameliyatını deneyimlemiş bir kişinin objektifinden aktarılmış, iyileşme sürecine dair gün gün gelişimini izleyebilirsiniz.

Saç ekimi videoları Youtube’da doktorlar tarafından eklenmiş görüntüler genellikle saç ekimi ameliyatı sırasında uygulama aşamasında çekilmiş görüntülerden oluşur. Sürecin saç ekimi sonrasına dair yıkama, bakım, gelişim gibi zamanlara ait görüntüleri de bulmak mümkündür.

Tıraşsız saç ekimi yöntemi videosu:

Tıraşsız saç ekimi de günümüzde oldukça tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Bu videoda konunun detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Arama Motorları Aracılığı ile Saç Ekimi Videolarına Erişim

Saç ekimi araştırmasıSaç ekimi videolarına ulaşmanın bir diğer yolu da arama motorlarına doğru anahtar kelimelerin kullanılarak sorgulama yapılmasıyla mümkün olur.

Saç ekimi nasıl yapılır video görüntüleri için; 

 • Saç ekimi nasıl yapılır video

 • Saç ekimi video youtube

 • Saç ekimi video izle

 • Dhi saç ekimi video

 • Protez saç ekimi video

 • Bayanlara saç ekimi video

 • Mikro fue saç ekimi video

 • Saç ekimi ameliyatı video

 • Fut saç ekimi video

kelime grupları ile arama yapabilirsiniz.

Saç Ekimi videoları ile ilgili sorgulama yaparken arayışınızı daha niş alanlara daraltmak doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Örneğin Saç Ekimi ameliyat tekniği ile ilgili video görüntülerine ulaşmak istiyorsanız;

 • Fut saç ekimi video

 • Dhi saç ekimi video

 • Protez saç ekimi video

 • Mikro fue saç ekimi video

kelime grupları ile arama yapabilirsiniz.

Saç ekimi videoları ile ilgili sorgulama yaparken arayışınızı daha da daraltarak size transfer edilmesi planlanan greft sayısına göre yapılacak saç ekimi videoları da araştırabilirsiniz.

Örneğin: “4000 greft saç ekimi video” gibi sorgularla, ekilecek saç grefti sayısına göre ameliyat sürecinin nasıl ilerlediği, süresi ve süreçlerini izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Saç Ekimi ameliyatı sonrası doktorunuz sizden 3 gün boyunca saçlarınızı yıkamamanızı isteyecektir.

Bu 3 günün sonunda baş bölgesi yıkanırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli detaylar vardır.

Bunlar teorik olarak size anlatılacaktır. Ancak pratikte, uygulama esnasında, tüm teorik bilgileri hatırlamak, doğru şekilde yapıldığından emin olmak için yine saç ekimi videoları izlemek önemlidir.

Saç ekimi sonrası yıkama videoları:

Saç ekimi yapılan bölgeye nasıl ve ne kadar baskı uygulayarak masaj yapacağınızdan, size önerilmiş kozmetik ürünlerinin hangi hacimde nasıl uygulanması gerektiğine kadar detaylarla doludur.

Saç ekimi sonrası yıkama videoları ile doğru yıkama tekniğini benimseyebilirsiniz. Saç ameliyatını takip eden 3. Günden itibaren her gün saçlar yıkanmalıdır.

Ortalama 10 gün bu şekilde yıkama yapıldıktan sonra kabuklar tamamen dökülmeye başlar. Bu bilgiler iyileşme sürecine katkı açısından büyük önem taşır.

Saç ekimi sonrası memnuniyet videoları:

Saç ekimi yaptırmış kişilerin uygulamadan sonra yaptıkları yorumlar oldukça faydalıdır ve saç ekimi düşünen kişilere ön bilgiler verir.

 

 

Saç ekiminden 11 ay sonra:

Saç ekimi işleminin üzerinden 11 ay geçen hastanın süreçler ilgili yorumları.


Saç ekiminden 1 yıl sonra:

Saç ekimi işleminin üzerinden 1 yıl geçen hastanın süreçler ilgili yorumları.

 

 


Yayınlanma tarihi: 14/06/2018

-

Son Güncellenme: 20/09/2023

Başa Dön