Pixee Fox'tan Kötü Haber!


Pixee Fox'tan Kötü Haber!

Habertürk’te yer alan habere göre, estetik bağımlısı Pixee Fox, hayallerindeki karaktere benzeyebilmek için sık sık operasyon geçiriyordu.

Pixee'nin sosyal medyadaki takipçileri, estetik bağımlısı kadını destekliyordu ama bir taraftan da bu konuda endişeli olanlar da vardı.

Pixee Fox da, bu durumun çeşitli sağlık sorunlarına neden olduğunu açıkladı.

pixee fox

Estetik bağımlısı Pixee Fox, hayranlarını endişelendirdi.

Daily Star'da yer alan habere göre; canlı Barbie lakaplı İsveçli manken Pixee Fox, hayallerindeki karaktere benzeyebilmek için sık sık operasyon geçiriyordu.

Bugüne dek defalarca bıçak altına yatan Fox, hayallerine ulaşmak uğruna defalarca Burun Estetiği, Meme Büyütme, Kalça Estetiği gibi operaysonlar geçirmiş hatta kaburgalarını bile aldırmıştı.

Pixee'nin sosyal medyadaki takipçileri, estetik bağımlısı kadını desteklese de son zamanlarda çok fazla şey yaptırdığı için endişelerini dile getirdiler.

Bunun üzerine Pixee Fox da, bu takıntısının çeşitli sağlık sorunlarına yol açtığını açıkladı. Nisan ayından bu yana sosyal medya hesaplarında fotoğraf paylaşmayan Fox, ameliyat sırasında yaşadığı bir komplikasyon yüzünden buna ara verdiğini açıkladı.


Yayınlanma tarihi: 31/08/2018

-

Son Güncellenme: 08/07/2021

Başa Dön