Nebahat Çehre Gençlik Sırrını Satışa Çıkardı!

Cilt Bakımı

73 yaşındaki oyuncu Nebahat Çehre, güzellik sırrını satmaya hazırlanıyor. Usta oyuncu Nebahat Çehre yıllara meydan okuyor. Nebahat Çehre güzellik sırrını satışa çıkaracağını açıkladı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Nebahat Çehre, 12 adet cilt bakım ürününü raflara koymaya hazırlanıyor.

Kendi markasını kuran Nebahat Çehre birlikte çalıştığı kimyagerlere cildine özel uyguladığı formülleri anlattı. Laboratuvar çalışmasıyla birlikte Nebahat Çehre'nin güzellik sırlarını en ince ayrıntısına kadar anlattığı formüller hazırlandı.

Nebahat Çehre üzücü gerçeği doğruladı!

Nebahat Çehre hazırlanan ürünleri denedikten sonra onay verdiklerini markası bünyesine aldı.

nebahat_Aehre

Nebahat Çehre Kimdir?

15 Mart 1944 Samsun doğumludur. 4 çocuklu bir ailenin tek kızı olarak büyümüştür. Annesi laz babası ise Gürcü asıllıdır. 5 yaşında ailesi İstanbul’a taşınmıştır. 15 yaşında ‘Türkiye Güzeli’ seçilen Çehre, fotomodellik ve mankenlik yaptığı sıralar kendisine gelen bir teklif üzerine 1961 yılında ‘Yaban Gülüm’ adlı film ile sinemaya ilk adımı atmıştır.

Kariyeri

1964’te Yılmaz Güney ile tanışmış, 'Kemalı Zeybek' filminde filminde rol aldı. 30 Ocak 1967 yılında Yılmaz Güney ile evlilik yapmış, bu evlilik süresince kameralardan uzak kalmıştır. Fakat boşanma kararı aldıktan sonra ekran karşısına geri dönmüştür. Çehre, ikinci evliliği sırasında yine sahnelerden uzak kalmıştır.

Bu evliliğini de bitirdikten sonra televizyon karşısına yeniden geçmiş, dizilerde rol almaya başlamıştır. Çehre’nin ‘Büklüm Büklüm’ adlı şarkısının bestesi Sezen Aksu’ya aittir. Çehre Sezen Aksu’ya ait bir şarkıyı seslendirdiği için gurur duyduğunu belirtmiştir. Kendisi yeni nesille ‘Aşk-ı Memnu’ dizisiyle tanıtmıştır.


Yayınlanma tarihi: 18/10/2017

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

Cilt Bakımı ile ilgili yazılar