My Killer Body’nin, Yeni Serisine Yeni Estetik Cerrah

Meme Büyütme
Meme Büyütme tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

My Killer Body’nin, Yeni Serisine Yeni Estetik Cerrah

Kurul onaylı Miami plastik Cerrahi Uzmanı Adam J. Rubinstein , 3 Şubat'ta yeni bölümü yayınlanacak olan My Killer Body serisinde yer alan plastik cerrahlardan biri olacak.

My Killer Body with K. Michelle - 3 Şubat , 21:00’da Yayında

My Killer BodyYalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde 2020'de plastik cerrahiye 9 milyar doların üzerinde harcandığını ortaya koyan raporlar mevcut.

Merakla beklenen dizi  My Killer Body ise fiziksel mükemmelliğe ulaşmanın karanlık tarafına derin bir dalış yapıyor.

R&B listelerinin zirvesinde yer alan K. Michelle, silikonları sebebiyle, sağlık sorunlarıyla öne çıkan ilk ünlülerden biri. My Killer Body with K. Michelle'de çaresiz erkek ve kadınlara plastik cerrahi prosedürlerini düzeltmeleri ve hayatlarını geri kazanmaları için yardım edecek.

Artan kozmetik ameliyatların sayısı ve ameliyat sonrası acı ve travma ile sonuçlanan bu prosedürlerin endişe verici sayısı ile, her bölüm umutsuzca yardıma ihtiyacı olan iki hastayı ve K. Michelle'in devam eden kişisel hikayesini takip edecek.

Dr. Rubinstein, Başarısız Plastik Cerrahi Sorunlarını Düzeltecek

Dr. RubinsteinŞovun amacı, insanların önemli tıbbi sorunlara ve ölüme yakın olmasına neden olan plastik cerrahiyi tersine çevirmelerine yardımcı olmaktır. Dr. Rubinstein, başarısız  plastik cerrahinin yarattığı korkunç sorunları düzeltmek için K. Michelle ile My Killer Body için birkaç hastayı ameliyat etti. 

Dr. Adam J. Rubinstein , "Hastaların kötü veya ihmalkar plastik cerrahi nedeniyle yaşadıkları yoğun travmayı tersine çevirmelerine yardımcı olma fırsatına sahip olmaktan heyecan duyuyorum" diyor. 

"Bu, kariyerimin ve pratiğimin odak noktası olan bir konu. K. Michelle geçmişte kozmetik cerrahiyle ilgili sıkıntılarını kamuoyuyla paylaşmak konusunda çok cesurdu. Yeni şovu insanlara yardım etmede gerçek bir fark yaratacak. Bu hastalara yardım etmek ve plastik cerrahi dünyasında artan sayıda sorun hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olmak."

Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği'ne (ASPS) göre, 2021'de Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 18 milyon kişiye cerrahi ve minimal invaziv kozmetik prosedürler uygulandı.

Son beş yılda ABD'de kozmetik cerrahi prosedürler yükselişte. Nasıl prosedürler artıyorsa, 'bozuk' kozmetik prosedürler de öyle.

Rubinstein, "Umarım bu gösteri, kurul onaylı bir plastik cerrah seçmenin önemine ışık tutmaya yardımcı olur" diye ekliyor.


Yayınlanma tarihi: 27/01/2022

-

Son Güncellenme: 07/04/2022

Başa Dön