Melisa Şenolsun'un Güzellik Sırları

Cilt Bakımı
Cilt Bakımı tedavisinde öne çıkan merkezler
Tüm Doktorlar

Melisa Şenolsun'un Güzellik Sırları

NTV’de yer alan haberde Melisa Şenolsun güzellik sırlarını açıkladı. Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan, geçtiğimiz Eylül ayında birçok ünlünün yer aldığı New York Moda Haftası'na katılarak dikkatleri üzerine çeken şu sıralar ise vizyonda olan Babam filminin heyecanını yaşayan Melisa Şenolsun bakım tüyolarını ve bilinmeyenlerini Elele'ye anlattı.

Kendimi Beğeniyorum

Melisa ŞenolsunKendinizi güzel buluyor musunuz sorusuna; "Kendime baktığımda mutsuz olmuyorum. Kendimi olduğum gibi seviyorum. Güzellikle çirkinlik zaten kime göre ve neye göre? Ben bu tarz kavramların genelleştirilmesine karşıyım.

Bence herkes güzel, yakışıklı ve özel. O yüzden evet beğeniyorum. İnsanın kendisini sevmesi önemli. Sevdikten sonra zaten beğenirsin." cevabını verdi.

Bakım İçin Neler Yapıyor?

melisa-senolsunun-bakim-ritueliMelisa Şenolsun güzellik sırrını da açıkladı; "Güzelliğimin sırrı sanırım her zaman makyajımı ve cildimi temizlemem, tonik ve aloe vera sürmem üzerine de cildimi nemlendirecek bakımlar yapıyor olmam."

Natürel Makyaj

Melisa Şenolsun makyaj tercihi
Ünlü oyuncu Melisa Şenolsun makyaj tercihini de merak edenler için açıkladı; "Ben makyajın natürel olanını seviyorum. Makyaj yaptığım zaman sadece maskara, lipstick, allık, bir de highlighter sürüyorum. Aşırı makyajdan hoşlanmıyorum."

Samimiyeti Buradan Yakalıyorum

Melisa Şenolsun röportajıÖzel hayatında rol yaptığınız oluyor mu soruna Şenolsun samimi cevaplar verdi; "Hayatta tamamen olduğum gibiyim. En özen gösterdiğim en değer verdiğim şey de karşımdaki insanın da olduğu gibi davranması.

Samimiyeti buradan yakalıyorum. İnsanların gerçekten kendileri gibi olduğu hallerini çok seviyorum. Dolayısıyla rol yapmak için makyaja ihtiyaç duymuyorum. Makyaj yerine o kişi olmayı tercih ediyorum."

Modaya Bakış

Melisa Şenolsun ve modaTarzıyla da sık sık magazin haberlerine konu olan Melisa Şenolsun modaya bakışını da şu sözlerle açıkladı; "Modayı yakından takip etmem. Ben biraz street ve salaş tarzı seviyorum. Kendime has bir tarzım olduğunu düşünüyorum.

Her şeyi karıştırmayı, o karmaşayı da seviyorum. Ama zaten modayı illaki bir yerinden yakalıyorsunuz. Sezon ürünlerinden aldığınız zaman kaçırma şansınız olmuyor."


Yayınlanma tarihi: 10/11/2017

-

Son Güncellenme: 07/04/2022

Başa Dön