Lazer Epilasyon Kampanyaları Nelerdir? Fiyatlar Ne Kadar?

Lazer Epilasyon

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulma amaçlı planlanan tedavi, süreçleri olan bir uygulamadır. Kişinin ten rengi ve kıl yapısına, lazer epilasyon uygulanacak bölgenin hacmi ve kıl yoğunluğuna bağlı olarak tedavi sürecinin kaç seans planlanacağının belirlenmesinin ardından tedavinin ne kadar ücretlendirileceği ortaya çıkar.

Lazer epilasyon uygulamasını daha avantajlı ve hesaplı bir bütçe içinde çözmenin püf noktası ise “lazer epilasyon kampanyaları”nı takip etmektir.

yüze lazer epilasyon

Lazer epilasyon kampanyaları, kişiye istediği hizmeti bütçesine uygun seçeneklerle satın almanın yolunu açar. Lazer epilasyon kampanyalarını “fırsat” tanımıyla hizmet veren sitelerden bulabileceğiniz gibi bazı klinik ve hastaneler de kendi çatısı altında duyurduğu lazer epilasyon kampanyaları ile de bulabilirsiniz.

Lazer epilasyon kampanyaları tüm vücut ya da bölgesel veya seans başına uygulamalar üzerinden hazırlanabilir. Lazer epilasyon kampanya fiyatları, normal lazer epilasyon uygulaması üzerinden yüzde 70’lere varan fiyat avantajları sunabilir.

Uygulamanın temelinde bir taban ve tavan fiyat söz konusudur ve her bir cihazın standart oranda bir işletme gideri söz konusudur.

Lazer epilasyon fiyatları üzerine etki eden temel faktörler uygulamanın yapılacağı il, kullanılan Lazer epilasyon aletinin markası, klinik, hastane, doktor hatta ilçelere göre değişiklik gösterir. Bu nedenle lazer epilasyon kampanya fiyatları belirlenirken taban fiyat üzerine eklenen ayrıcalıklar üzerinden indirim söz konusu olur. Taban fiyat altı rakamların telaffuz edildiği lazer epilasyon kampanyalarına karşı dikkatli olunması önemlidir.

En Avantajlı Lazer Epilasyon Kampanyaları ve Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatı ne kadar?

Lazer epilasyon uygulaması için en ideal zaman, sonbahar-kış ve ilkbahar mevsimleridir. Lazer epilasyon yaptıranlar için güneş, uzak durulması gerekenlerin başında geldiği için özellikle ilk seans uygulamalarının yaz aylarına gelmemesi önemlidir.

İstanbul Lazer Epilasyon Kampanyaları

Lazer epilasyon tedavisinin en yüksek fiyatlandırıldığı illerin başında gelir. Fiyatlar İstanbul’da 2020 itibariyle ortalama (kol altı) 600 TL ile (tüm vücut)  5.000 TL arasında değişir. Klinik, hastane, semt ve doktor seçimi gibi konulara bağlı olarak talep edilen ücret bu aralığın altında kalabileceği gibi zaman zaman bazı özel kurumlar daha yüksek fiyatlandırma da yapabilir.

Dr. Şule Güçlü Şakrak

İstanbul’da lazer epilasyon kampanya fiyatları ise 2021 itibariyle ortalama (kol altı) 80 TL ile (tüm vücut) 3.000 TL arasında bulunabilir.

Dr. Ünzile Seyman Civelek

Bu fiyat aralığı özel klinik ve güzellik salonlarına ait olup, hastaneler için lazer epilasyon kampanyaları İstanbul lazer epilasyon fiyat ortalamasının %30- %50 daha indirimli şekli ile bulunabilir. Hastanelerde yapılan lazer epilasyon uygulaması, kliniklerde yapılanlara oranla daha yüksek fiyatlandırılır.

Ankara Lazer Epilasyon Kampanyaları

Lazer epilasyon fiyatları Ankara’da 2020 itibariyle ortalama (kol altı) 400 TL ile (tüm vücut)  4.000 TL arasında değişir.

Klinik, hastane, semt ve doktor seçimi gibi konulara bağlı olarak talep edilen ücret bu aralığın altında kalabileceği gibi zaman zaman bazı özel kurumlar daha yüksek fiyatlandırma da yapabilir.

lazer epilasyon uygulaması

Ankara’da lazer epilasyon 2020 kampanya fiyatları ise ortalama (kol altı) 200 TL ile (tüm vücut) 3000 TL arasında bulunabilir. Bu fiyat aralığı özel klinik ve güzellik salonlarına ait olup, hastaneler için lazer epilasyon kampanyaları Ankara lazer epilasyon fiyatları değişiklik gösterir.

Lazer epilasyon Ankara fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bursa Lazer Epilasyon Kampanyaları

Lazer epilasyon fiyatları Bursa’da, 2020 itibariyle ortalama 700 TL ile 5.000 TL fiyat aralığında ücretlendirmeye sahiptir.

lazer epilasyon

Bursa’da lazer epilasyon kampanya fiyatları ise 2020 itibariyle ortalama (kol altı) 200 TL ile (tüm vücut) 2.500 TL arasında bulunabilir. Bu fiyat aralığı özel klinik ve güzellik salonlarına ait olup, hastaneler için lazer epilasyon kampanyaları Bursa lazer epilasyon fiyat ortalamasının %30- %50 daha indirimli şekli ile bulunabilir.

İzmir Lazer Epilasyon Kampanyaları

İzmir'de lazer epilasyon fiyatlarını; klinik, doktor, hastane, güzellik merkezi, kullanılan cihaz, seans sayısı gibi unsurlar etkilemektedir. Lazer epilasyon merkezilerinin bir çoğu Alsancak - Konak bölgesinde toplanmıştır. 

Lazer epilasyon İzmir fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Yayınlanma tarihi: 22/04/2018

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

Lazer Epilasyon ile ilgili yazılar