Kuşum Aydın'ın Televizyon Kariyeri Dolgu Yaptırdığı İçin mi Bitti?

Dolgu Uygulamaları
Dolgu Uygulamaları tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Kuşum Aydın'ın Televizyon Kariyeri Dolgu Yaptırdığı İçin mi Bitti?

Haberler.com’da yer alan haberde Kuşum Aydın’ın estetik açıklamaları yer alıyor.

Katıldığı magazin programında kariyeri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan şarkıcı Kuşum Aydın, bir dönem yüzüne yaptırdığı dolgu nedeniyle kariyerinin bittiğini söyledi.

Bir dönem sıkça karşımıza çıkan şarkıcı Kuşum Aydın, uzun zamandır televizyon ekranlarında görünmüyordu. Teve2'de yayınlanan ''2.Sayfa'' programına katıldı ve geçmiş kariyeri hakkında konuştu.

"Yüzümdeki Deforme Nedeniyle Programlarım İptal Oldu"

Kuşum Aydın

Şarkıcı Kuşum Aydın, konuk olduğu programda, kariyeriyle ilgili yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. "Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti.

Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum. Dolgu yaptırmıştım bunda dolayı oluşan deformasyon sonucunda iki tane televizyon programım iptal edildi.

Paylaştığım fotoğraflarda photoshop kullanıyorum. Bir televizyon programında benim için 'Aydın olmasın' demişler, o estetikleriyle konuşuluyor' demişler. 'İyi tamam olmasın diyorlarsa, olmam' dedim ben de. Ben kendimle barıştım.

Bu benim kendimce çektiğim bir ceza. Beş kişi el ele gidip bunu yaptırdık. Onlar benden daha star oldu. Yüzümdeki deformasyon işlerime engel oldu. İnsanlar benim için 'yapmasaymış' diyormuş. Ben aldım zaten cezamı" ifadelerine yer verdi.

Yapılan yorumlar hakkında da konuşan Aydın, ''Benim altı sene sonra çıktı bu alerjim. Almanya'ya bir konser için gittim. Duştan çıktım ve 'Ne kadar sıcak burası' dedim. Bir çıktım yüzüm mosmor.

Botoksu bilmiyorum ama dolgu yaptırmayın derim. Dolgular durup beklermiş.

Volkan gibi içeride patlarmış. Şimdi biri yorum yazmış, 'Onu bunu yaptırdı bari kaşını yaptırmasaydı' diye. Benim kaşıma cımbızın c'si değmedi. Allah böyle yaratmış." dedi.
 

"Kimseyi Affetmeyeceğim"

Kuşum aydın

Kuşum Aydın, "İnsanlar o kadar acımasız ki. Geçen gün birinin kıyafetine yorum yapayım dedim. Ay neler geldi başıma. Olay benim yıllar önce giydiğim transparan gömleğe kadar geldi. Bir oradan tokatlıyorlar, bir buradan.

En az beş kişiyi mahkemeye verdim. Asla affetmiyorum. Avukatları arıyor, 'Vazgeçin, yaşı küçük' diyorlar. Ne demek yaşı küçük ya? Onları da affetmem, bundan sonra yapanları da affetmem.

Benim ölmüş babacığıma, anacığıma, özel hayatıma, namusuma laf söyleyecek ben onu affedeceğim. Neden affedeyim?" şeklinde konuştu.


Yayınlanma tarihi: 24/10/2018

-

Son Güncellenme: 27/07/2021

Başa Dön