Konya burun estetiği fiyatları ve burun estetiği yapan hastaneler

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.


Dünya üzerinde en fazla talep edilen estetik cerrahi işlemleri arasında yer alan burun estetiği Konya ilinde de aynı şekilde en fazla ilgilenilen estetik tedavilerin başını çekiyor.  Konya burun estetiği konusunda civar illerden gelen, hem sağlık açısından, hem de estetik açıdan burnundaki farklı sorunları çözümlemek isteyenleri ağırlıyor. Burun estetiği fiyatları Konya için hangi aralıkta seyrediyor ve Konya’da burun estetiği olanlar bu işlem için hangi hastane ve doktorları tercih ediyorlar, bu yazımızda sizinle olacak.

Burun estetiği fiyatları Konya ilinde uygulamanın özel ya da devlet hastanesinde yapılmasıyla değişkenlik gösteriyor. Konya rinoplasti operasyonları için farklı seçenekleriniz bulunuyor. Bu seçenekleri değerlendirmenizde önemli bir kriter olan burun estetiği fiyatlarına beraberce bakalım.

burun estetiği ameliyatı

Konya burun estetiği fiyatları 2020 senesinde 7 bin TL ile 18 bin TL arasında değişkenlik gösterdi. 2021 yılında henüz bir değişme olmadığını gözlemlediğimiz burun estetiği fiyatları, özel hastanelere ve doktora göre değişkenlik gösteriyor. Konya Devlet Hastanesi burun estetiği fiyatlarına baktığımızda ise, herhangi bir sağlık sorunu sebebiyle, örneğin rahat nefes alamama, aşırı horlama, tıkanma, alınan darbe sonucu rekonstrüktif bir sorun gibi rahatsızlara sahip olanlarda kurul onayından geçildikten sonra SGK kapsamında ücretsiz bir şekilde yapılıyor.

Doç. Dr. Mehtap Karameşe

DoçDr. Mehtap Karameşe

Konya estetik doktorları ve KBB hekimleri tarafından yapılabilen burun estetiği operasyonları, akıllara bir başka soruyu daha getiriyor. Konya’da en iyi burun estetiği yapan doktor veya hastane hangisidir sorusuna cevaben yaptığımız araştırmada, karşımıza farklı isimler çıktı:

Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi:

Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi

Konya Başkent Üniversitesi hastanesi, 2003 senesinden beri Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesine bağlı olarak çalışan bir hastanedir. Merkez bünyesinde pek çok farklı branşa ek olarak estetik cerrahi polikliniği de mevcuttur. 22.000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş hastanede, burun estetiği Konya için araştırma yaptığımızda Plastik, Rekonstrüktif ve Estestik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Barış ÇAĞLAR bulunuyor. Ayrıca KBB Uzmanı Prof. Dr. Özgül Topal da yine bu hastanede hizmet veriyor.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi:

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi dalında, Uzm. Dr. Nurten Yavuz Konya Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapıyor. Op. Dr. Nurten Yavuz’dan randevu almak için 3323236709 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Meram ilçesinde yer alan bu hastane, Konya ilinin en eski hastaneleri arasında yer alıyor.

Özel Medova Hastanesi:

Özel Medova Hastanesi

Selçuklu ilçesi Şeyh Şamil Mahallesi’nde bulunan Özel Medova Hastanesi, burun estetiği konusunda popüler hastanelerden bir tanesi. KBB Uzmanları Op. Dr. Levent Soley, Prof. Dr. Bahar Çolpan, ve Op. Dr. Zafer Tezel’i görüyoruz.

Özel Akademi Konya Hastanesi:

Özel Akademir Hastanesi

Sağlıkta ve hayatta sizinleyiz sloganıyla hizmet veren Özel Akademi Konya Hastanesi’nde KBB Uzmanı Op. Dr. Nevruz Özdemir ve Op. Dr. Emin Eren burun estetiği ve diğer kulak burun ve boğaz hastalıkları konusunda hizmet veriyor

Medicana Konya Hastanesi:

Medicana Hastanesi

Ülkemizde farklı 12 şehirde hizmet veren Medicana grup bünyesinde yer alan Medicana Konya Hastanesi’nde KBB Uzmanları Doç. Dr. Nurdoğan Ata, Prof. Dr. Kayhan Öztürk’ü görüyoruz.

Op. Dr. Muhammet Keskin Muayenehanesi

Op. Dr. Muhammet Kesin

Esmira Plaza 2. Kat 204 Beyşehir Kavşağı’nda bulunan özel muayenehanesinde hastalarını ağırlamaktadır.


Yayınlanma tarihi: 19/01/2021

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

İlgili yazılar