Kocaeli Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Estetiği Doktorları

Burun Estetiği

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.


Kocaeli Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Estetiği Doktorları

Burun estetiği veya rinoplasti olarak adlandırılan burun ameliyatları, yüze uyumlu, estetik ve sağlık açısından yapısal bozuklukların neden olduğu solunum problemlerini de ele alan bir operasyondur. İzmit burun estetiği doktorlarının da uyguladığı gibi, yüz totaline uygun bir burun boyutuna, kemerli veya tümseği olan burunlara, geniş, sarkık, kancalı burun ucuna, geniş veya çok kalkık burun ucuna ve asimetrik burun yapısına müdahale edebilir. Ayrıca sapmış bir septumu düzeltmek, tıkalı hava yolunu açmak, solunumu daha kaliteli hale getirmek amacıyla da tercih edilir.

İzmit burun estetiği doktoru

İzmit’te burun estetiği yapan doktorlar listemize geçmeden evvel, burun estetiği fiyatları İzmit’de hangi aralıkta yapılıyor, ona değinmek istiyoruz.

Burun estetiği fiyatları Kocaeli’nde 6 bin TL ile 15 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kocaeli devlet hastanesi burun estetiği fiyatları ücretsiz olup, herhangi bir estetik amacı olmadığı sürece, sağlık sorunu sebebiyle teşhis konulduktan sonra gerçekleşebiliyor. Kocaeli burun estetiği fiyatları, özel hastanelerin anlaşmasına bağlı olarak, SGK’nın yanı sıra özel sağlık sigortalı hastalar, banka ve kurum anlaşmaları kapsamında değerlendirilerek bütçelendiriliyor.
 

Op. Dr. Levent Aydar whatsapp butonu

Kocaeli burun estetiği tedavisi estetik cerrahi uzmanları ve KBB uzmanları tarafından devlet hastanesinde veya özel hastanelerde yapılıyor. Bu yazımızda Kocaeli’nde özel ve devlet hastanelerinde burun estetiği yapan doktorları ve hastaneleri bulabilirsiniz:

1- Acıbadem Kocaeli Hastanesi

Acıbadem Kocaeli Hastanesi

İzmit’te yer alan özel bir hastane olan Acıbadem Kocaeli burun estetiği için yine çok tercih edilen hastaneler arasında yer alıyor. Prof. Dr. M. Emre Üstündağ, Prof. Dr. Ömer Aydın yer alıyor.

Op. Dr. Turgut Yüce

Op. Dr. Turgut Yüce

2- İzmit Konak Hastanesi

İzmit Konak Hastanesi Binası

Yenişehir Mahallesi, Demokrasi Bulvarı No:44, İzmit/Kocaeli’n de bulunan İzmit Konak Hastanesi burun estetiği uygulaması yapan hastaneler arasında yer alıyor. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdullah Yıldırım’ı bu branşta görüntülüyoruz.

3- Akademi Hastanesi

Akademi Hastanesi

D-100 Karayolu No:22-24 Yahya Kaptan Durağı Ovacık Mah. Başiskele / Kocaeli’n de hizmet evren Akademi Hastanesi İzmit burun estetiği hizmeti veren özel hastaneler arasında yer alıyor. KBB bölümünün de olduğu Akademi Hastanesi’nde Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlsun Aka tarafından yapılıyor. 

Op. Dr. Levent Demirci

Op. Dr. Levent Demirci

4- Kocaeli Devlet Hastanesi

Kocaeli Devlet Hastanesi

Güneş Cad. Cedit. Mah. Hastane sokak İzmit/Kocaeli adresinde bulunan Kocaeli Devlet Hastanesi burun estetiği farklı estetik, plastik cerrahi uzmanları tarafından yapılıyor. SGK kapsamında yapılan burun estetiği operasyonları Plastik Cerrahi Uzmanı Uz.Dr. Meral Yaman ÖZBABA Plastik Cerrahi Uzmanı ve Uz.Dr. Mert Muhittin SANDIKÇI tarafından gerçekleştiriliyor. KBB branşında ise Uz.Dr. İlknur MEMİŞOĞLU, Uz.Dr. Hüseyin ŞAHİN, Uz.Dr. Öztürk AKTAŞ, Uz.Dr. Zafer Köksal EREN yer alıyor.

Op. Dr. İlgi Dinçok

Op. Dr. İlgi Dinçok


Yayınlanma tarihi: 13/01/2021

-

Son Güncellenme: 26/04/2021

Burun Estetiği ile ilgili yazılar