Kilo Verip Değişen Ünlüler


Kilo Verip Değişen Ünlüler

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 41 kilo verdi. 2016 yılında Mustafa Can Keser ile evlenen Damla Ersubaşı'nın Zehra adında da bir kız çocuğu bulunuyor.

damla ersubaşı

Hamilelikten sonra fazla kilolarından kurtulamayan Damla Ersubaşı, Mide Küçültme Ameliyatı oldu ve 6,5 ayda 41 kilo verdi.
 

"Çok Zor Nefes Alıyordum"

damla ersubaşı

Ve şu sözleri söyledi: "Hani tabii ki de güzellik için de verdim ama her şeyden önce sağlığım için kilo verdim. Çünkü nefes alışımda zorlanmaya başlamıştım. Kızımla bile eskisi gibi oynamıyordum. Ameliyat sonrası da çok ciddi bir süreç, çok dikkatli olmak gerekiyor. Ben kilomu kontrol ediyorum. Çünkü eğer etmezsem ben tekrar kilo almaya mahkumum."

 

Özlem Türkad Tüp Mide Ameliyetı Oldu

özlem türkad

Yine Kocaman Ailem dizisinin Sevgi'si Özlem Türkad, mide küçültme ameliyatı ile 35 kilo verdi. Özlem Türkad Günaydın 'Hafif olmak müthiş özgürlük' diye bu durumunu özetledi.

Tiroitlerimle ilgili bir sıkıntım vardı. Hızlıca teşhis konuldu, kanser olduğum için de üzügün olmaya bile fırsatım olmadı.

"Mide ameliyatıyla 35 kilo verdim. Yaşam kalitemi artırdım."

özlem türkad

Özlem Türkad şöyle anlatıyor durumunu: "Kiloluyken insana fettan kadın rolleri verilmiyor. Şimdi acısını çıkaracağım. Bazıları girdikleri rollerden çıkamıyorlar.
 

Hacı Sabancı da Tüp Mide Ameliyetı Oldu

hacı sabancı

Haftada 3 gün ağırlık çalışıyor. Hacı Sabancı tüm bunların dışında haftanın 3 günü ağırlık çalışıyor ve boş zamanlarında da  yürüyüş yaparak formunu korumaya devam ediyor.

hacı sabancı

Hacı Sabancı da 128 kilo oladuğunda Mayıs 2017'de mide küçültme ameliyatı olmuştu. İlk 1 yılda 50 kilo verdi ve paylaştığı fotoğraflarla çok dikkat çekmişti.
 

Nur Yerlitaş

nur yerlitaş

Modacı Nur Yerlitaş 92 kiloya ulaştığında mide küçültme oldu. Bu ameliyatla 30 kilo verdi ve kilosu 62 oldu. Diyetle bu kilolarında kurtulduğunu dile getirmişti. Modacıyı görenler ise gözlerine inanamadı.

 

Cem Yılmaz

cem yılmaz

Cem Yılmaz, 'Arif V 216'nın hazırlık ve çekim sürecinde çok kilo almıştı ve 90 kiloya kadar ulaşmıştı. Diyetisyenle kilo veren Cem Yılmaz sporla da bu süreci destekledi. Özellikle de uyku düzenini tekrar gözden geçirdi. Yürüyüşlerine devam etti.
 

Seren Serengil

seren serengil

Seren Serengil bundan kısa süre önce mide küçültme ameliyatı olanlardan. Sıkı bir diyet ve sporla da süper bir görünüme kavuştu.
 

Yeşim Ceren Bozoğlu

yeşim ceren bozoğlu

Son olarak 'O Hayat Benim' dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu.

Ancak kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti.

yeşim ceren bozoğlu

Yeşim Ceren Bozoğlu onlarca kiloyu verdikten sonra yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor.

"43 yaşındaki Yeşim Ceren Bozoğlu'nun son hali şoke etti. Takipçileri oyuncuya "Bu sen misin?" demeden edemedi


Yayınlanma tarihi: 04/10/2018

-

Son Güncellenme: 26/09/2021

Başa Dön