Jane Fonda Yüz Germe Yaptırdığı İçin Pişman Mı?

Yüz Germe

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Jane Fonda Yüz Germe Yaptırdığı İçin Pişman Mı?

1937 doğumlu, 84 yaşındaki ünlü Hollywood starı Jane Fonda, yaptırdığı estetik tedavilerle de gündeme oturan bir oyuncu.

İki Akademi Ödülü başta olmak üzere pek çok başarıya imza atmış olan star, yaptırdığı estetik tedavileri söylemekten de hiçbir zaman çekinmedi.

Jane Fonda'nın Önceki Estetik Ameliyatıyla İlgili Bazı Pişmanlıkları Var

JAne Fonda before afterFonda, 2010 yılındaki bir blog yazısında çenesi, boynu ve gözlerinin altına yaptırdığı estetiği paylaşarak, estetiği sevdiğini ifade etmişti

Ancak, 2020'de Plastik Cerrahiyi Tamamen Terk Etti

2020 Jane Fonda"Grace ve Frankie"nin 84 yaşındaki yıldızı, yakın zamanda verdiği bir Vogue röportajında “Yüzümü gerdirmeyi artık durdurdum çünkü çarpık görünmek istemiyorum” dedi ve ekledi:

“Şimdi, yaptırır mıydım bilmiyorum. Ama eskiden yaptırdım. Tamam estetik bağımlısı olabilirim. Kendime bunu yapmaya devam etme diyorum çünkü görüyorum pek çok kadın, buna bağımlı”.

Fonda Şimdi Doğal Yaşlanma Sürecini Benimsiyor

Fonda yaşlanmaSunucu Elle Caneda’ya “Artık kendimi kestirmeyeceğim ifadesini kullanan Fonda, şimdi, yaşın bir sayıdan çok sağlıkla ilgili olduğunu savunarak, genç insanlara “yaşlanmaktan korkmayın” diyor.

Vogue röportajında ayrıca “Babam şimdi olduğumdan altı yaş genç öldü. Hasta olduğu için çok yaşlı görünüyordu. Kalp hastalığı vardı. Yani neredeyse 85 yaşındayım ama o kadar yaşlı görünmüyorum” diyor ve ekliyor

"Belirli bir yaşta olmanız, hayattan, eğlenmekten, erkek veya kız arkadaş edinmekten, yeni arkadaşlar edinmekten ya da her ne yapmak istiyorsanız ondan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez."

Beynimle Savaşıyorum

Jane Fonda new"Şimdi bu sözler ağzımdan çıkarken, beynimin ikinci kısmıyla savaşıyorum ve düşündüğüm şey, 'Evet, Fonda, paran var. Bir antrenöre sahip olabilirsin. Estetik ameliyat yaptırabilirsin. Yüz bakımı yaptırabilirsin.

Genç görünmeye devam etmenize yardımcı olacak şeyleri yaptırabilirsin. Bu doğru. Para yardımcı olur. Bir zamanlar birinin dediği gibi, iyi genler ve çok para.

Ama sonra bunu söylerken, hepimizin her türlü yüz germe ve buna benzer şeyler yaptıran zengin bir sürü kadın tanıdığımızı düşünüyorum ve bunlar korkunç görünüyor.”

Yaşlanma Kadınlarda Cinsel Güveni Artırıyor

jane fonda grace and frankeAndy Cohen ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda ise yaşlanmanın başka bir avantajından bahsediyor ve kadınlar için yaşın genellikle cinsel güveni artırdığını söylüyor.

"Kadınlar, bence, ihtiyaçları olanı söyleme korkularını yaşlandıkça kaybediyorlar Yaşlandığımızda, hayır, ne istediğimi biliyorum. Bana istediğimi ver diyebiliyoruz.”


Yayınlanma tarihi: 09/08/2022

-

Son Güncellenme: 09/08/2022

Başa Dön