"İnsan Ken Bebek"i doktorlar uyardı ama... Son hali şaşırtıyor


CNN Türk’te yer alan habere göre 'İnsan Ken Bebek' olarak anılan Rodrigo Alves doktorların ameliyat uyarılarına rağmen bıçak altına yattı.

İşte Alves'in son hali…

Rodrigo Alves, peş peşe geçirdiği ameliyatlar yüzünden defalarca doktorlar tarafından uyarıldı ancak Alves uyarılara kulak asmadı.

İnsan Ken bebek Rodrigo Alves, Ken bebeğe benzemek için defalarca ameliyat masasına yattı.Hayalindeki gibi görünmek için ameliyat masasına yatan Alves, bu kez ameliyat olmak için Prag'a gitti.

Habertürk'ün haberine göre; Rodrigo Alves, peş peşe geçirdiği ameliyatlar yüzünden defalarca doktorlar tarafından uyarıldı ancak Alves uyarılara kulak asmadı.

Tekrar bıçak altına yatan Alves'in ameliyatında çekilen fotoğraflar bu kez dudak uçuklattı.

Uyarılara rağmen estetik operasyonlara devam eden Alves, hayalinin peşinden koşmaya devam edeceğini söylüyor.  

60 kez ameliyat oldu

İnsan Ken bebek olarak tanıdığımız Brezilya doğumlu 34 yaşındaki Rodrigo Alves, bu görünüme kavuşmak için 60 kez operasyon geçirdi.

Dudak ve burun ameliyatları, Botoks, Dolgu, çene ameliyatı, karın kası ameliyatı, saç nakli, Yüz Germe gibi daha birçok operasyon için bıçak altına yatan Alves, en son ince bir bele sahip olmak için kaburgalarını aldırdı.

İstediği görüntüye kavuşmak için yaptırdığı operasyonlarda birtakım talihsizlikler de yaşadı.

Cilt bakımı sırasında yüzü yandı, üst üste yaptırdığı Burun Estetiği ameliyatları yüzünden burnu çürüdü.

Ancak daha iyi görünmek için estetik operasyonlara devam edeceğini açıklayan Alves, kendisini bu şekilde daha mutlu hissettiğini söylüyor.

Kaynak: CNN Türk


Yayınlanma tarihi: 13/06/2018

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

İlgili yazılar