Hilary Duff Estetik Oldu Mu?

Lamine Diş Kaplama (Laminate Veneer) 
Lamine Diş Kaplama (Laminate Veneer)  tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Hilary Duff Estetik Oldu Mu?

Hilary Duff, How I Met Your Father'ın dizisinin yıldızı… Oyuncunun estetik operasyon geçirip geçirmediği ise merak konusu…

How I Met Your Father ilk iki bölümüyle 18 Ocak'ta Hulu'da gösterime girdi. Yayınlandığından beri hayranları her gün yeni bir tartışma konusu çıkartıyorlar. Birçok insanı konuşturan ise, son zamanlarda Hilary Duff'ın görünüşü.

Eski Disney kanalı yıldızı sadece 34 yaşındayken medya kuruluşlarının ona "yaşlanmayan güzellik" veya "her zaman genç olan güzel" derdi ve bunun Hilary için ne kadar sinir bozucu olduğunu hayal edebiliyoruz. Aslında zaten o kelimenin tam anlamıyla genç!

Burun Estetiği, Dudak Dolgusu, Meme Estetiği…

Hilary DuffHilary'nin çarpıcı görünümü çoğu zaman birçok insanı kıskandırdı. Medya, yıllardır aktris hakkında plastik cerrahi spekülasyonları yapıyor. Rinoplasti, dudak enjeksiyonları, meme estetiği ve BBL dahil olmak üzere her türlü kozmetik prosedürden geçtiği söylendi.

Bununla birlikte, eski Lizzie McGuire yıldızı 2014 yılında bu söylentilerin bazılarına değindi. Bildirildiğine göre herhangi bir kozmetik işlem geçirdiğini inkar eden bir tweet attı.
Op. Dr. Tamer Şakrak whatsapp
Hatta kendisi hakkında bir plastik cerrahi hikayesi yayınlayan bir yayına bile seslendi ve “ Sadece kırmızı ruj sürüyorum” dedi.

Hilary Dişlerine Kaplama Yaptırdı

Hilary Duff and beautiful34 yaşındaki oyuncunun geçirdiği bilinen tek kozmetik işlem dişlerine porselen kaplama yaptırmak. Yıldız geçmişte bunun hakkında açıkça konuştu.
Baron Dental Clinic whatsapp
Hilary, People Dergisine, 2010'da eski kocası Mike Comrie ile evliyken bir dişini kaybettiğini anlattı.

Ellen Degeneres programında bundan bahseden oyuncu, “Gözyaşlarına boğuldum. Sonra kendime gülmeye başladım ve sonra gerçekten gözyaşlarına boğuldum. Tanrıya şükür [dişimi] yutmadım. Düğün gününde bir gelin için iyi değil.” demişti.


Yayınlanma tarihi: 27/01/2022

-

Son Güncellenme: 08/06/2022

Başa Dön