Fahriye Evcen yanaklarına dolgu yaptırıncaSabah Gazetesi’nde yer alan habere göre oyuncu Fahriye Evcen de yanaklarına dolgu yaptırdı ve ‘estetik kurbanı’ ünlüler arasına katıldı.

Burak Özçivit ile eşi Fahriye Evcen, önceki akşam Bebek’te objektiflere yansıdı.Güzel oyuncu Fahriye Evcen de ‘estetik kurbanı’ ünlüler arasına katıldı. Yanaklarına dolgu yaptıran 31 yaşındaki Evcen’in doğal güzelliğinden eser kalmadı.

Magazin dünyasının ünlü kadınları son dönemde estetiğe iyice merak sardı.

Meryem Uzerli'nin ardından güzel oyuncu Fahriye Evcen de meşhur Hollywood yanağına sahip olabilmek için estetik uzmanının kapısını çaldı.

Yanaklarına dolgu yaptıran 31 yaşındaki oyuncu, önceki akşam yeni görüntüsüyle Bebek'te objektiflere yansıdı.

Eşi Burak Özçivit'le bir mekandan çıkarken görüntülenen Evcen'in şiş yanakları dikkat çekti.

Takvim'in haberine göre; gazetecilerle ayaküstü sohbet eden ikiliden Fahriye Evcen dolgulu yanaklarını göstermek istercesine objektiflere gülücükler saçtı.

Ertesi gün de yeni görüntüsüyle sosyal medyada bir video paylaşan ünlü oyuncunun yanaklarındaki dolgunun ağzının kenarına indiği görüldü.

Evcen, bu haliyle de sosyal medyada takipçilerinin diline düştü. Ünlü oyuncuya hayranları "Sen daha çok gençsin, estetiğe ihtiyacın yok. Yanaklarını şişirtip güzelliğine yazık etmişsin" diye yorum yağdırdı.

Oyuncunun takipçileri yanakları şiş şiş olan Evcen'i 'Testere' filmindeki 'Jigsaw' karakterine benzetti…

Kaynak: Sabah Gazetesi


Yayınlanma tarihi: 01/06/2018

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

İlgili yazılar