Estetikte Yeni Uygulama: Temassız Estetik


Açılışlar, düğünler, mezuniyetler ve tatile çıkanlar, tatil öncesi fit bir görünüm, daha ince bir bel veya basen isteyenler, göbeğini inceltmek isteyenler için bölgesel incelmeyi sağlayan ve hayli başarılı sonuçlar veren "temazsız estetik" ile cildinize herhangi bir temas olmadan yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Uygulamanın ayrıntılarını CNN Türk'te Leyla Ataman'ın sunduğu İşimiz Estetik programına konuk olan Dermatoloji Uzmanı ali Şahan anlattı.

Uygulama 45 dakika sürüyor. İç bacak ve basende yoğunlaşan yağ tabakasında incelme ve sıkılaşma için hayli etkili. Bölgesel incelemeler sayesinde kıyafet korkusu olmadan dilediğiniz darlıkta kıyafet giyebilmenize olanak sağlıyor.

Yağda seçiciliğe sahip olup, bulunduğu alandaki yağı yok etme amacıyla çalışan ve homojen bir şekilde azalmasını ve buna bağlı bölgesel incelmeyi sağlayan bir uygulama, yeni bir kavram. Vücut şekillendirme için kullanılan bu teknolojide uygulama yapılan alandaki kasın, yağın ve cildin arasındaki direnç farklılığını hücresel su tutumuna göre sistem tarafından ölçülüp ve ayırt ediliyor ve sistem alandaki yağı kendisi bulup, eşit bir şekilde küçülmesini ve yok olmasını sağlıyor

Kaynak: CNN Türk


Yayınlanma tarihi: 08/09/2017

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

İlgili yazılar