Estetik tutkunu ünlüler güzellik merkezleri kapanınca ne yapacağını şaşırdı!


Başta Ajda Pekkan olmak üzere estetik tutkunu isimler, güzellik merkezleri kapanınca ne yapacağını şaşırdı… Karantinada botoks ve dolguları eriyen ünlüler, güzellik merkezlerine şimdiden rezervasyon yaptırdı. Merkezlerde estetik kuyruğu oluştu.

Güzellik merkezlerinin kapanmasıyla düzenli olarak estetik uygulamalar yaptıran ünlüler, rutin uygulamalarına karantina bitene kadar veda etti. Estesante Clinic'in sahibi Şebnem Demirkendisi ve birçok güzellik merkezinin randevularında yığılma olduğunu söyledi.

Sayısız estetik operasyonu geçiren Süperstar da dört gözle botoks ve dolgularını yeniletmeyi bekliyor.

Demir, özellikle botoks ve dolgu gibi belirli aralıklarla yenilenmesi gereken işlemleri yaptırmak isteyenlerin karantina bitince güzellik merkezlerinde kuyruk oluşturacağını dile getirdi.

Estetik denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ajda Pekkan da karantinanın bitmesini dört gözle bekliyor. Düzenli olarak botoks yaptırdıklarını açıklayan Hande Ataizi, Burcu Esmersoy ve Özge Özpirinçci gibi yüzlerce ünlü isim de karantina biter bitmez kuşkusuz soluğu estetik merkezinde alacak. "Yüzümdeki dolgular karantinada eridi" diyen oyuncu İrem Sak da güzellik merkezinin açılmasını dört gözle bekliyor.

Özge Özpirinçci, sadece güzellik için değil çenelerini sıktığı için de botoksa başvuruyor.


Yayınlanma tarihi: 16/04/2020

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

Başa Dön