Estetik Olduğunu Bilmediğiniz 13 Ünlü Erkek

Yüz Germe
Yüz Germe tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Selin Sezgin tarafından yazılmıştır.

Estetik Olduğunu Bilmediğiniz 13 Ünlü Erkek

Sinema, müzik ve televizyon dünyasından estetik olduğunu bilmediğiniz 13 ünlü erkek, plastik cerrahinin mucizevi dokunuşlarını yüzünde taşıyor.

Hep kadınlar mı estetik yaptırıyor? Hayır. Gençliğinden vazgeçemeyen ünlüler arasında, estetik olduğunu bilmediğimiz ünlü erkekler de hayli çok.

Kimi ünlü olmadan önce, kimi de sahip oldukları şöhreti kaybetmemek için plastik cerrahinin nimetlerinden faydalanan erkek starların bazıları, zamana adeta meydan okuyor.

1- Brad Pitt

Brat pitt plastic surgeryHollywood'un tartışmasız en yakışıklı oyuncularından biri olan ve hemen her kadının hayranlık duyduğu Brad Pitt, oyunculuğa başlamadan önce kepçe kulaklarından kurtulmak için otoplasty yani kepçe kulak ameliyatı geçirdi.

2- Clint Eastwood

Clint Eastwood
Göz kapağı estetiği ve de botox yaptıran ünlü aktör ve yönetmen, 1930 doğumlu olmasına karşın hala çekiciliğini koruyor.

3- Enrique Iglesias

Enrique IglesiasGrammy ödülü sahibi Latin şarkıcı Iglesias, plastik cerrahiyi bugüne dek yalnızca yüzündeki beni aldırmak için kullanmış.

Yaşı ilerledikçe başka bir ameliyatı daha tercih eder mi, hep birlikte göreceğiz :)

4- Gordon Ramsay

https://media.yeniben.com/uploads/2035/DAILY-MAIL-1-640x357.jpgDünyaca ünlü İngiliz şef ve televizyon programı sunucusu Gordon Ramsay, hatırı sayılır derecede estetiğe sahip.

Gordon alnındaki kırışıklıklar için botoks enjeksiyonu, mini bir yüz gerdirme ve çenesindeki kırışıklıklar içinse dolgu uygulamalarından faydalanmış.

5- Christian Bale

Christian BaleOyunculuğu ile her zaman hayran bırakan İngiliz sinemacı Bale, Hollywood'a giriş yapmasıyla birlikte, daha Amerikan bir görünüş için gülüş estetiği yaptırmış. Hiç fena olmamış bizce de :)

6- Vladimir Putin

Vladmir PutinGüçlü bir yönetici imajı sergilemek isteyen Putin, seçimlerden önce yaptırdığı estetik ameliyatlarla gündeme geldi.

Söylentiler arasında; yüzüne dolgu yaptırdığı, gözaltı torbalarını aldırdığı ve alnındaki kırışıklıklar için de botoks uyaptırdığı yer alıyor. Fotoğraflar da bu iddiaları doğrular nitelikte.

7- Steve Martin

Steve Martin1945 Amerika doğumlu ünlü komedyen, yazar, yapımcı, aktör, müzisyen ve kompozitör Steve Martin birkaç estetik müdahaleye başburmuş.

Yılların etkisinden kurtulmak için belli belirsiz bir yüz gerdirme ameliyatı ve botoks enjeksiyonları tercih ettiğini biliyoruz.

8- Sylvester Stallone

Sylvester StalloneRocky ve Rambo efsaneleri ile tüm dünyayı etkisi altına alan 1946 doğumlu İtalyan asıllı Amerikalı oyuncu, senarist ve yönetmen Stallone'dan da söz edelim.

Kendisinin son yıllarda yaptırdığı yüz gerdirme, botoks ve dolgu enjeksiyonları oldukça konuşuldu.

9- Tom Cruise 

Tom Cruise50'lerinin sonunda olmasına karşın 30'lu yaşlarda görünen yakışıklı aktör, plastik cerrahinin nimetlerinden çokça faydalanmış.

Cruise düzenli olarak botox uygulamasını kaşlarının arasına, alnına ve göz kenarlarına yaptırıyor. Ayrıca dudak çevresine, burun kenarlarına ve yanaklarına dolgu yaptırmayı da ihmal etmiyor.

Ayrıca boyun germe ameliyatı geçiren ünlü aktör, gençliğinde diş teli yardımı ile dişlerini de düzelttirmişti.

10- Sting

Sting
Kariyerinin henüz başlarındayken rinoplasti yani burun estetiği yaptıran sanatçı, 70 yaşında olmasına karşın hala iyi görünüyor.

11- Robert Redford

Robert Redford
Kendisi ne kadar estetik yaptıranları hiç anlayamadığından söz etse de, kaynaklar 80 yaşına gelen aktörün kırışıklıklarından kurtulmak için yüz gerdirme ameliyatı ve botoks yaptırdığını söylüyor.

12- Patrick Dempsey

Patrick DempseyDoğal görünümünden vazgeçmek istemeyen ünlü dizi oyuncusu Patrick, geçirdiği burun estetiği operasyonunu saklamıyor.

13- Mickey Rouke

Mickey RoukeMickey Rourke, bir zamanlar Hollywood’un en gözde erkek oyuncularından biriyken, boksör olmak için bu kariyeri bıraktı. Mickey, sayısız estetik operasyon ve uygulama yaptırdığını saklamıyor.

Yüz gerdirme, botoks ve dolgu uygulamaları, ünlü oyuncu ve boksörün yaptırdığı estetik işlemlerden bazıları.


Yayınlanma tarihi: 22/06/2017

-

Son Güncellenme: 17/06/2022

Başa Dön