Estetik Mi? Kesinlikle Evet! Tuvana Türkay’ın Estetik Yolculuğu…


Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

Estetik Mi? Kesinlikle Evet! Tuvana Türkay’ın Estetik Yolculuğu… 

Estetik operasyonların deyim yerindeyse “yeniden yarattığı” ünlü isimlerden Tuvana Türkay, güzelliği ile kendisini izleyen herkesi büyülüyor.

Küçük yaşlardan itibaren televizyon dünyasının içinde olan Tuvana Türkay, yıllar içinde geçirdiği “burun estetiği ameliyatı” ve bir dizi küçük estetik dokunuşla güzelliğine güzellik katan isimlerden.

Sonuç bu denli başarılı olunca estetik operasyonlara mesafeli duran kişileri dahi cesaretlendiren, estetik yaptırmak mı? soruna “kesinlikle evet” cevabı verdiren Tuvana Türkay’ın yıllar içindeki estetik sürecine gelin hep birlikte bakalım…. 

Bazı İnsanlar Gözleriyle Konuşur… 

Tuvana Türkay çocukluğu3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuvana Türkay, henüz çocuk yaşta oynadığı reklam filmleriyle ekranlarla tanıştı.

Tuvana Türkay estetiksiz haliyle de dikkat çekici güzelliğe sahip oyunculardan. Özellikle ahu gözlerindeki anlam derinliği geçen yıllara meydan okumaya devam ediyor. 

Gözler Etkisini Korusa da Tuvana Türkay’ın Burun Estetiği İhtiyacı… 

tuvana türkay burun estetiğiReklam ve televizyon kariyerini aldığı eğitimle de taçlandıran Tuvana Türkay, Beykent Üniversitesi Radyo, Televizyon  ve Sinema bölümünde okudu.

Aynı yıllarda şan, diksiyon ve oyunculuk dersleri de aldı. Reklam filmlerinden televizyon dizilerine ilk geçişi 2009 yılında “Ayrılık” dizisi ile gerçekleşti. 

Tuvana Türkay Estetikli Yıllara Merhaba…

tuvana türkay estetikİlk sinema filmi “Güvercin Uçuverdi” ile başrol oynayan yıldız, “Kara Para Aşk”, “Yer Gök Aşk”, “Sen Sağ Ben Selamet”, “Bir Nefes Yeter”, “Deli Gönül”, “Bir Nefes Yeter”, “Ağır Romantik”, “Kağıt Ev”, “Fuad” gibi birçok dizi ve filmde yer aldı.

Yer aldığı projeler kadar geçirdiği estetik operasyonlarla da adından sıkça söz edilen Tuvana Türkay, başarılı burun estetiği ameliyatı ile burun estetiği operasyonu planlayan kişileri de cesaretlendiriyor. 

Gülüş Estetik Olmalı… 

Tuvana Türkay değişim
Tuvana Türkay estetik iddialarına “sadece burun estetiği” yaptırdım diyerek itiraz etse de yıllar içindeki değişimi fotoğraf kareleriyle bir bir ispatlanmaya devam ediyor.

Kariyer basamaklarını başarıyla tırmanan eş zamanlı olarak da sosyal sorumluluk projeleriyle kalbinin ekmeğini yiyen Tuvana Türkay’ın estetiksiz ve estetikli fotoğrafları gülüş estetiğinden, dudak dolgusuna; elmacık kemikleri ve yanak dolgusundan meme büyütme operasyonuna kadar pek çok noktada ufak dokunuşlar yapıldığını gözler önüne seriyor. 

İkinci Burun Ameliyatı, Biraz Daha Dolgu… ve Karşınızda Son Haliyle Tuvana Türkay
 

tuvana türkay son hali30’lu yaşlara hızlı bir giriş yapan Tuvana Türkay, 20lerinde başladığı estetik serüvenine yenilerini eklemekte kararlı görünüyor.

Geçirdiği ilk burun ameliyatının söylentileri henüz bitmemişken ikinci kez bıçak altına yatan Tuvana Türkay, kaşlarını daha belirgin hale getirirken dudaklarına da biraz daha dolgu eklemeyi ihmal etmemiş görünüyor… 


Yayınlanma tarihi: 15/10/2021

-

Son Güncellenme: 21/09/2023

Başa Dön