Estetik Cerrahlar 16 Ünlüden ‘Mükemmel Kadın’ı Oluşturdu


Estetik Cerrahlar 16 Ünlüden ‘Mükemmel Kadın’ı Oluşturdu

Estetik cerrahisinin gelişmeyle birlikte güzellik algısı da değişiklik gösterdi. Mükemmel vücut, ve ideal güzellik konusundaki arayışlar devam ediyor. Uzmanlar da bu arayışı karşılıksız bırakmamak için kirpik uzunluğundan ayak bileğine kadar tüm ölçüleri birçok detayı göz önünde bulundurarak formüllerle hesaplıyor.

mükemmel kadın

İngiltere’de bulunan Transform Hospital Group, kendilerine başvuran estetik hastalarının talep ettikleri değişikliklerden yola çıkarak, dünyaca ünlü isimler üzerinde listeleme yaptı. İngiliz gazetesi Daily Mail’de bu çalışma üzerinden “mükemmel kadın” imajını tek bir formda bir araya getirdi.

16 ünlüden mükemmel kadın yapıldı

Mükemmel kadını oluşturmak için ünlü 16 kadının özellikleri birleştirildi. Kadının kaşları Holly Willoughby, göğüsleri İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, beli ABD’li oyuncu Jennifer Aniston, kalçaları Jennifer Lopez, elleri Gwyneth Paltrow, bacakları Victoria Beckham, ayak bilekleri Emma Watson, ayakları Scarlett Johansson’dan alındı.

mükemmel kadın tasarlandı

İngiliz manken Cara Delevigne elmacık kemikleriyle, Jennifer Lawrence burnu, Beyonce gözleri, Margot Robbie boynu, Cameron Diaz çenesi, Lily James saçları, Angelina Jolie dudakları ve Anne Hathaway kulaklarıyla güzellik idealini tamamladı.


Yayınlanma tarihi: 07/05/2021

-

Son Güncellenme: 12/05/2021

Başa Dön