En İyi 5 Philips Lazer Epilasyon Aleti ve Fiyatları

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon tedavisinde öne çıkan merkezler

Derya Kılınç tarafından yazılmıştır.

En İyi 5 Philips Lazer Epilasyon Aleti ve Fiyatları

Jiletler batık tüylere ve ağda uygulaması yapış yapış bir karmaşaya neden olurken epilasyon cihazları istenmeyen tüylere en kolay ve ağrısız çözümü sunuyor. Üstelik kişisel bakım markalarının inovatif üretim anlayışı sayesinde bu konforlu kullanım deneyimini evde yaşayabiliyorsunuz.

Bu alanda kullanıcılara son teknolojik cihazlar sunan Philips hem erkek hem de kadınların hayatını kolaylaştıran çözümler yaratıyor. Peki, cihazlar nasıl çalışıyor ve çok sayıda cihaz seçeneği arasından nasıl bir seçim yapılmalı?

Aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz bu yazıyı okuduktan sonra lazer epilasyon deneyimini evinizin konforunda yaşayabilirsiniz.
 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 Modeli

prestige bri 950

SenseIQ teknolojisi ile donatılmış olan Philips Lumea Prestige BRI950/00 modeli markanın en etkili IPL cihazlarından biridir. Ev ortamında konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanız için tasarlanan cihazın akıllı başlıkları, her detayı düşünülmüş tasarımı ile vücudunuzun her kıvrımına mükemmel bir şekilde dokunur ve etkili bir epilasyon deneyimi yaşamanıza yardım eder.

Dermatologlarla birlikte geliştirilen Philips Lumea Prestige, evde kullanıma yönelik uzman teknolojiyi sunar. Cihazda bulunan IPL teknolojisi, yoğunlaştırılmış atışlı ışık anlamına gelir. Cihaz bu teknoloji sayesinde tüy köküne hassas ışık atışları uygular ve tüy kökünü dinlenme aşamasına geçirir.

Rutin uygulama ile vücudunuzda uzayan tüylerin yoğunluğu zaman geçtikçe azalır. En hassas bölgelerde bile etkili olan cihazı düzenli kullanarak yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.
 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 Modelinin Avantajları

lumea prestige

Güvenli ve etkili bir kullanım için klinik testlerden geçen ve dermatologlar tarafından geliştirilen Philips Lumea Prestige BRI950/00 modelinin avantajları aşağıdaki gibidir:

 • SenseIQ teknolojisi ile kişisel bir tüy alma deneyimi yaşatır. Bu sensör ile cilt tonunu algılar ve en uygun ışık ayarını göstererek en hassas bölgelerde bile güvenle kullanılabilir.

 • Cihazın akıllı aparatları, her vücut bölgesi özelinde program ayarlaması yapar. Bu aparatlar, her kıvrıma uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir ve her bölge özelinde program ayarlaması yapar. 

 • İçe doğru kavisli tasarıma sahip olan vücut aparatı geniş bir uygulama yüzeyi sunar ve böylelikle bacak, kol, karın bölgesi gibi geniş bölgelerde hızlı bir uygulama deneyimi yaşatır.

 • Ek filtreye sahip olan yüz aparatı, cilt dokusuna zarar vermeden yüzdeki tüyleri etkili bir performansla yok eder. Başlık çene çizgisi, dudak üstü ve çene bölgesinde kullanım için ideal bir genişlik sunar. 

 • Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilir. Ulaşılması zor bölgelere uygulama yapılırken kablosuz modda kullanılarak kolay bir uygulama deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Cihaz, kutusundan çıkarıldığı andan itibaren tek bir dokunuşla çalıştırılabilir. 


Philips Lumea Prestige BRI950/00 Modeli Hangi Tenler İçin Uygundur?

Philips Lumea Prestige modeli birçok tüy ve cilt tipine uygulanabilir. Çok açık beyaz ile koyu kahverengi arasındaki cilt tonlarında kullanılabilen Lumea Prestige doğal koyu sarı, siyah ve kahverengi tüylerde etkilidir. Lumea Prestige bunun yanında beyaz, açık sarı, gri ve kızıl tüylerde uygulama için kullanılamaz. Ayrıca çok koyu ciltlerde kullanıma uygun değildir.
 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 Fiyatları Ne Kadar?

Philips Lumea Prestige BRI950/00 fiyatı 3.439 TL ile 4.249 TL arasında farklılık gösterir. Fiyat aralığındaki bu farklılık ürünü temin edeceğiniz platforma ve bu platformun indirim uygulamalarına bağlıdır. Lumea Prestige modelini tüy yapınıza ve bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Philips Lumea Prestige BRI950/00 modelini satın almak için tıklayınız!
 

Lumea Advanced BRI921/00 Modeli

advance bri921

İstenmeyen tüylerin yeniden uzamasını engellemek için dermatologlar tarafından geliştirilmiş olan Advanced BRI921/00, tüy köklerine hassas ışık atımları uygular. Yalnızca birkaç uygulama sonrasında gözle görülür sonuçlar elde etmenize yardımcı olan cihaz, evde güvenli ve etkili epilasyon deneyimi yaşamanızı sağlar.

Profesyonel uygulamalarda kullanılan yoğunlaştırılmış ışık teknolojisi ile çalışan cihaz ile pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz.
 

Lumea Advanced BRI921/00 Avantajları

advanced bri

Güvenli ve etkili bir kullanım için klinik testlerden geçen ve dermatologlar tarafından geliştirilen Philips Lumea Advanced BRI921/00 modelinin sağladığı avantajlar aşağıdaki gibidir:

 • Favoriler, dudak üstü ve çene gibi yüz bölgelerinde kullanılabilen cihaz aynı zamanda bacaklar, karın, kol altı, bikini bölgesi ve tüm kol gibi bölgelerde de güvenle kullanılabilir.

 • Hızlı uygulama deneyimi yaşamanız için geniş pencere alanına sahiptir. Böylelikle bacak gibi geniş bölgelerde rahat uygulama sağlar.

 • Yüzde ekstra güvenlik sağlayan hassas bölge başlığına sahiptir. 

 • Özel güzellik setine sahip olan model, çanta boy düzeltici cihaz içerir. Bu cihazı kullanarak yüzünüzdeki en ince tüyleri bile hızlı ve etkili bir şekilde alabilirsiniz.

 • Entegre cilt tonu sensörüne sahip olan cihaz, her uygulamanın başında ve zaman zaman uygulama sırasında işlem yapılan cildin tonunu kontrol eder ve koyu bir cilt tonu algıladığında otomatik olarak durur.


Lumea Advanced BRI921/00 Modeli Hangi Tenler İçin Uygundur?

Advanced BRI921/00 kumral, siyah ve kahverengi tüylerde kullanılabilir. Bunun yanında açık sarı, gri, beyaz ve kızıl tüylerde ve koyu tende kullanıma uygun değildir. 
 

Lumea Advanced BRI921/00 Modeli Fiyatları Ne Kadar?

Philips Advanced BRI921/00 fiyatı 2.555,99 TL ile 6.490 TL arasında farklılık gösterir. Fiyat aralığındaki bu farklılık ürünü temin edeceğiniz platforma ve bu platformun indirim uygulamalarına bağlıdır. Lumea Advanced modelini tüy yapınıza ve bütçenize göre değerlendirebilir ve her kıyafeti özgürce giyinmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Lumea Advanced BRI921/00 modelini satın almak için tıklayınız!
 

Philips Lumea Advanced SC1997/00 Modeli

advanced sc1997

Philips Lumea Advanced SC1997/00 modeli, 250.000'den fazla ışık atışı ile tüylerin yeniden uzamasına engel olur. Rutin uygulandığında cildin ipek kadar pürüzsüz olmasını da mümkün kılar. Hem vücut hem de yüzde kullanım için uygun olan cihaz, ekstra uzun kablosu ile evde en güvenli ve etkili epilasyon deneyimini yaşamanızı sağlar. 
 

Philips Lumea Advanced SC1997/00 Modelinin Avantajları 

advance sc1997

Güvenli ve etkili bir kullanım için klinik testlerden geçen ve dermatologlar tarafından geliştirilen Philips Lumea Advanced SC1997/00 modelinin sağladığı avantajlar aşağıdaki gibidir:

 • Philips Lumea tüy köklerine yumuşak ışık atışları uygular. Bunun sonucunda uzayan tüylerin yoğunluğu zaman içerisinde azalır.

 • Marka tarafından yapılan klinik çalışmalar, 2 haftalık rutinlerle gerçekleştirilen 4 seanslık uygulamadan sonra tüylerin önemli ölçüde inceldiğini gösterir. Böylelikle fazla zaman harcamadan ve zahmete girmeden istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

 • Birçok tüy ve cilt tipinde kullanılabilir.

 • En hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili bir kullanım sağlar.

 • Geniş pencere alanı ile hızlı bir uygulama deneyimi yaşatır.

 • Entegre cilt tonu sensörü ile cilt tonu kontrolü yapar ve bu doğrultuda çalışır.

 • Daha rahat uygulama için kaydırarak uygulama moduna sahiptir.


Philips Lumea Advanced SC1997/00 Modeli Hangi Tenler İçin Uygundur?

Advanced SC1997/00, siyah, kumral ve kahverengi tüylerde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bunun yanında koyu tenler ve kızıl, beyaz, gri, sarı tüylerde kullanıma uygun değildir.
 

Philips Lumea Advanced SC1997/00 Modeli Fiyatları Ne Kadar?

Philips Advanced SC1997/00 fiyatı 2.683,20 TL ile 3.119,03 TL arasında farklılık gösterir. Fiyat aralığındaki bu farklılık ürünü temin edeceğiniz platforma ve bu platformun indirim uygulamalarına bağlıdır. Lumea Advanced modelini tüy yapınıza ve bütçenize göre değerlendirip satın alabilirsiniz.

Philips Lumea Advanced SC1997/00 modelini satın almak için tıklayınız
 

Philips Lumea Prestige BRI953/00 Modeli

prestige bri953

Kavisli başlığı ile alanında bir ilk olan model, her vücut bölgesinin kendine özgü olan özelliklerinden ilham alınarak geliştirilmiştir. Farklı vücut bölgelerinde en iyi sonucu elde etmenizi sağlayan kıvrımlı başlığıyla kolay bir uygulama sağlar.

Cihazın başlık şekli, filtre kombinasyonu ve pencere boyutuna göre farklılık gösterir. Lumea Prestige BRI953 modeli ile karın bölgesi, kol, bacak, üst dudak, çene, koltuk altı ve bikini bölgesinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
 

Philips Lumea Prestige BRI953/00 Modelinin Avantajları

philips gri

Güvenli ve etkili bir kullanım için klinik testlerden geçen ve dermatologlar tarafından geliştirilen Philips Lumea Prestige BRI953/00 modelinin avantajları aşağıdaki gibidir:

 • Kablolu ve kablosuz çalışan donanımı ile kolay bir uygulama sağlar.

 • 5 farklı ışık ayarı sunan Philips Lumea Prestige, SmartSkin sensörü ile cilt tonuna en uygun ayarı seçmenizde sizi yönlendirir.

 • Yüz bölgesi için tasarlanmış olan özel başlığında entegre filtre ve bunun yanında düz bir pencere bulunur. Bu başlık ile üst dudak, favori ve çene bölgesi kolaylıkla alınır.

 • Vücut için uygulama başlığı kavisli yapısı ile optimum cilt teması sağlar.

 • Bikini bölgesi ve koltuk altına özel üretilen uygulama başlığı, bu bölgelerde en etkili sonuçları elde etmenizi sağlayan detaylara sahiptir. Kavisli yapısı ve ekstra şeffaf filtresi ile güvenli ve pratik bir kullanım deneyimi yaşatır.


Philips Lumea Prestige BRI953/00 Modeli Hangi Tenler İçin Uygundur?

Prestige BRI9537/00, siyah, kumral ve kahverengi tüylerde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bunun yanında koyu tenler ve kızıl, beyaz, gri, sarı tüylerde kullanıma uygun değildir.
 

Philips Lumea Prestige BRI953/00 Modeli Fiyatları Ne Kadar?

Philips Lumea Prestige BRI9537/00 fiyatı 3.439 TL ile 3.999 TL arasında farklılık gösterir. Fiyat aralığındaki bu farklılık ürünü temin edeceğiniz platforma ve bu platformun indirim uygulamalarına bağlıdır. Prestige BRI9537/00 modelini tüy yapınıza ve bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Philips Lumea Prestige BRI953/00 modelini satın almak için tıklayınız!
 

Philips Lumea IPL Man TT3003/11 Modeli

ipl man

İstenmeyen tüyler erkekler için de önemli bir sorundur. Bunun farkında olan Philips, IPL Man TT3003/11 modeli ile tüy köklerine hassas ışık atışları uygular ve düzenli kullanımda erkeklerin istenmeyen tüylerine kalıcı çözümler sunar.

Erkeklerde istenmeyen tüylerin bulunduğu göğüs ve karın kısmı, bacaklar, sırt, koltuk altı ve kasık bölgesi bu cihaz yardımıyla pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm kazanır.
 

Philips Lumea IPL Man TT3003/11 Modelinin Avantajları

philips man

Güvenli ve etkili bir kullanım için klinik testlerden geçen ve dermatologlar tarafından geliştirilen Philips Lumea IPL Man TT3003/11 modelinin avantajları aşağıdaki gibidir:

 • Etkili yeniden uzama kontrolü sağlar.

 • Yoğun ışık atımı teknolojisi ile etkili sonuçlar yaratır.

 • Ev ortamında zahmetsiz uygulama sağlar.

 • Uzun lamba ömrü ile 100.000 ışık atışı uygular.

 • Kablosuz kullanma alternatifi ile sınırsız konfor yaratır.


Philips Lumea IPL Man TT3003/11 Modeli Hangi Tenler İçin Uygundur?

Philips Lumea IPL Man TT3003/11, siyah, kumral ve kahverengi tüylerde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bunun yanında koyu tenler ve kızıl, beyaz, gri, sarı tüylerde kullanıma uygun değildir.
 

Philips Lumea IPL Man TT3003/11 Modeli Fiyatları Ne Kadar?

Philips Lumea IPL Man TT3003/11 fiyatı 3.397,25 TL ile 10.039,20 TL arasında farklılık gösterir. Fiyat aralığındaki bu farklılık ürünü temin edeceğiniz platforma ve bu platformun indirim uygulamalarına bağlıdır. Lumea IPL Man TT3003/11 modelini tüy yapınıza ve bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Philips Lumea IPL Man TT3003/11 modelini satın almak için tıklayınız!
 

Philips Markası Hakkında

philips

1891 yılında kurulmuş olan Philips, kullanıcıların hayatlarını iyileştirmek, sağlıklı yaşamı korumak ve evde bakım rutinlerine en profesyonel çözümleri sunmak için teknolojik üretime odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir. Philips ürünleriyle en etkili çözümleri sunmak adına teknolojik gelişmelerden ve tüketici beklentilerinden faydalanır.

Genel merkezi Hollanda’da bulunan marka, ev ürünleri, kişisel bakım, ses ve görüntü, anne ve çocuk bakımı, aydınlatma ve aksesuar ürünlerine imza atar. Dünya genelinde bir kullanıcı kitlesine sahip olan Philips, ürünlerinin tümünü kullanıcı ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirir ve teknolojik donanımlarla üretir. 


Yayınlanma tarihi: 13/08/2021

-

Son Güncellenme: 22/08/2021

Başa Dön