Dudak Dolgusu Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Dudak Dolgusu

Bahar Özbal tarafından yazılmış, Dr. Sevgi Ekiyor tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Dudaklar; genetik faktör, östrojen kaybı ya da ilerleyen yaş gibi nedenlere bağlı olarak incelir, sarkar ve form kaybı yaşarlar. 

Dolgu veya liposuction ile yağ enjeksiyonu gibi cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemlerle dudaklara istenilen formun kazandırılması işlemine ise dudak dolgusu denir.


Dudak dolgusu nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Fiyatları ise Yeniben araştırma verilerine ve hasta bildirimlerine göre, Türkiye genelinde 8.000 TL ile 15.000 TL arasında olup şehir, semt, kullanılan malzeme ve miktarına göre farklılık göstermektedir.

Estetik içerikli uygulamalar nedeniyle SGK ya da özel sağlık sigortası bunları karşılamaz.

Aşağıda şehir bazında dudak dolgusu fiyatlarını bulabilirsiniz:

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 

dudak dolgusuLiposuction uygulaması ile dudak dolgusu kişiye özel fiyatlandırıldığı için, aşağıda dolgu malzemeleri ile dudak dolgusu fiyatlarını iller bazında bulabilirsiniz.

Fiyatları, uygulamanın yapıldığı semt, klinik, doktor ve kalıcılık süresine bağlı kullanılan malzemeye ve miktara göre farklılık gösterir.

Dudak uygulamalarında genellikle 0,5 ile 2 ml arası yapılır. Dudak dolgusunun ne kadar olduğunu araştıranlar 1 ml dudak dolgusu fiyatı ne kadar diye de sorgulama yapmaktadırlar.

Dr. Sevgi Ekiyor dudak dolgusu whatsapp butonu
Dudak dolgusu fiyatlarıyla İstanbul, Türkiye genelinde en yüksek ücretlendirmenin yapıldığı ildir. Semtten semte farklılık gösteren dudak dolgusu fiyatlarının en yüksek dilimini Nişantaşı, Etiler, Bağdat Caddesi klinikleri oluşturur. 

İstanbul dudak dolgusu fiyatları 8.000 TL ile 15.000 TL arasında taban ve tavan fiyatları aralığında gerçekleştirilir.

Nişantaşı, Etiler, Bağdat Caddesi ve civar semtlerinde dudak dolgusu fiyatı 8.000 TL’den başlarken, Maltepe ve Bakırköy gibi semtlerde ortalama 7.000 TL’den başlamaktadır.

Hem fiyat açısından hem de sonuç açısından bakıldığında dudak dolgusu yaptırmak isteyenlerin en çok arama yaptığı konulardan birisi de İstanbul’da en iyi dudak dolgusu yapan doktorlardır. 

İstanbul’da dudak dolgusu yapan doktorlar için tıklayınız

Ankara Dudak Dolgusu Fiyatları 

dudak dolgusu önce sonraDudak dolgusu öncesi sonrası fotoğraflar doktor seçiminin yapılmasında etkilidir. 

Ankara’da ise dudak dolgusu fiyatları ortalama 8.000 TL’dan başlar.

Çankaya, Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa diğer ilçelere oranla %10’luk bir fiyat farkıyla en pahallı dudak dolgusu uygulamasına sahip semtlerdir.

Ankara'da dudak dolgusu yapan doktorlar için tıklayınız

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

dudak dolgusu izmirDudak dolgusu İzmir’de pek çok klinik ve hastanede fiyatlar 8.000 TL’den başlamaktadır.

İzmir Alsancak dudak dolgusu fiyatları ile İzmir Narlıdere dudak dolgusu fiyatları arasında %10- %20 oranlarında ücretlendirme farkları vardır. 

Örneğin; İzmir Alsancak’ta dudak dolgusu fiyatları ortalama 8.000 TL ile 15.000 TL aralığında uygulanırken İzmir Narlıdere’de ortalama 8.000 TL ile 15.000 TL ücret aralığında gerçekleştirilmektedir.

İzmir'de dudak dolgusu yapan doktorlar için tıklayınız


Yayınlanma tarihi: 19/09/2018

-

Son Güncellenme: 24/01/2024

Başa Dön