“Doğalımsı” güzelliğe kapılarınızı açın

Botox
Botox tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

MediaCat’te yer alan Arzu Nilay Kocasu’nun haberine göre bu reklam, iç güzelliğini savunurken dış güzelliğinden ödün vermek istemeyenlere.

Pek çok marka ve kanaat önderi gerçek güzelliğin aynadaki basit bir yansımadan ibaret olmadığını; özgüven ve oturaklı bir karakterin, kaderinde bozulup deforme olmak olan bir bedene kıyasla bireyi çok daha güzel kıldığını söylüyor bir süredir. Ancak, doğal güzelliğin yüceltildiği bu ortamda, sessizce hayatına devam etmeye çalışan bir grup insan, doğal güzellik kadar “doğalımsı” güzelliğe sahip olmaya da gayet sıcak bakıyor.

Estetik tartışmalarındaki bu dilemmaya yeni bir bakış açısı katmak isteyen Utah menşeli güzellik ürünleri firması PMD, doğal gözüken güzelliğin de doğal güzellik kadar değerli olduğunu düşünen kadınların dudaklarını Botoks ve muadili müdahalelere girişmeden büyütmelerini sağlayan dudak dolgunlaştırıcı ruj markası Kiss için bir reklam filmi hazırladı.

Nicole Arbour, Brandi Marie King ve verdiği kısa sokak röportajının YouTube’da yayınlanmasıyla gönüllere taht kuran Kimberly Wilkins’in rol aldıkları üç dakikalık filmin cuma günü Facebook’ta yayınlanmasını takiben yaklaşık 2 milyonluk bir izlenme sayısına erişmeyi başardığını da ekleyelim.


Yayınlanma tarihi: 28/09/2017

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

Başa Dön