Diyarbakır Burun Estetiği Fiyatları 2021 ve Burun Estetiği Yapan Hastaneler

Burun Estetiği

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Diyarbakır Burun Estetiği Fiyatları 2021 ve Burun Estetiği Yapan Hastaneler

Burun estetiği burnun anatomisinde (yapısında) var olan bozuklukların giderilmesi yönünde yapılan, estetik kaygı ve/veya anomalilere bağlı gerçekleştirilen cerrahi işlemlerin bütününe verilen addır. 

Diyarbakır burun estetiği doktorları ve kulak burun boğaz uzman doktorlarınca yapılan değerlendirme neticesinde burun estetiği ve burun anatomisindeki bozukların iyileştirilmesi için kişiye özel burun ameliyatı planlaması yapılır. Diyarbakır 2021 burun estetiği fiyatları 4.000 TL’den başlıyor 9.000-12.000 TL’lere kadar çıkabilmektedir.

Diyarbakır'da burun estetiği özel kliniklerde veya KBB polikliniği olan devlet hastanelerinde gerçekleşmektedir. Bu yazımızda Diyarbakır'da özel kliniklerde ve devlet hastanelerinde burun estetiği yapan doktorları ve hastaneleri sizin için derledik: 

Diyarbakır Özel Akademi Kulak Burun Boğaz ve Cerrahi Dal Merkezi

Diyarbakır’da sadece kulak burun boğaz dalında hizmet veren, özel sağlık sigortası olan hastalarımızın tüm işlemleri ücretsiz olarak Diyarbakır Özel Akademi Kulak Burun Boğaz ve Cerrahi Dal Merkezi'dir.

Diyarbakır burun estetiği fiyatları için de özel sağlık sigortalılara fark ödemesi olmaksızın tüm işlemleri özel sağlık sigortası kapsamında sunan özel bir kliniktir.

Op. Dr. Mehmet Can Ubur

Op. Dr. Mehmet Can Ubur

SGK anlaşması da bulunan kurumda SGK kapsamındaki tüm kişiler, devlet memurları, askeri personeller, TBMM çalışanlarının da muayene ve ameliyatları sigorta kapsamında yapılmaktadır.

Diyarbakır Özel Etimed Hastanesi

Bu hastane Diyarbakır burun estetiği yapan SGK anlaşmalı özel hastanelerdendir. Diyarbakır burun estetiği İrfan Erdem’in Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü altında ameliyatlarını gerçekleştirdiği Diyarbakır Özel Etimed Hastanesi’nde KBB bölümünün yanı sıra bir de Plastik Cerrahi departmanı yer alıyor.

Op. Dr. İrfan Erdem haftanın belirli günleri Ankara’da belirli günleri Diyarbakır’da ameliyatlarını gerçekleştiriyor.  

Op. Dr. İrfan Erdem 

Diyarbakır Memorial Hastanesi

Diyarbakır Memorial Hastanesi

Diyarbakır Memorial Hastanesi burun estetiği fiyatları Diyarbakır burun estetiği fiyatları içinde 2021 yılında ortalama 5.000 TL ile 12.000 TL aralığında bir fiyatlandırmaya sahiptir.


Plastik cerrahi, estetik ve rekonstrüktif cerrahi bölümü tarafından gerçekleştirilen Diyarbakır burun estetiği fiyatları hastanenin SGK anlaşması ve özel sağlık sigortası kapsamı dahilinde yapılabilir.

Op. Dr. Hakan TekinDiyarbakır Memorial Hastanesi burun estetiği fiyatları, hastanenin anlaşması gereği SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarının yanı sıra özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta, banka ve kurum anlaşmaları kapsamında değerlendirilerek bütçelendirilmektedir.

Memorial grubun Diyarbakır’daki ikinci hastanesi olan Diyarbakır Memorial Dicle Hastanesi’nde de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü tarafından burun estetiği ameliyatları yapılmaktadır.

Diyarbakır'da Burun Estetiği Yapan Devlet Hastaneleri

devlet hastanesi

Diyarbakır’da burun estetiği yapan hastaneler içinde SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurları, özel sağlık sigortası, banka ve kurum anlaşmaları bulunan Memorial Dicle Hastanesi Diyarbakır burun estetiği fiyatları anlaşmalı kurumlar anlaşma kapsamına göre bütçelenmektedir.

Diyarbakır Dicle Üniversiteleri Hastanesi, Sur Dicle Üniversitesi Hastanesi olarak da bilinmektedir. Bünyesinde kapsamlı bir “Kulak Burun Boğaz Kliniği”ne de sahip olan Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi, Diyarbakır burun estetiği yapan hastaneler arasında yerini alır. Diyarbakır burun estetiği fiyatları konusunda Dicle Üniversitesi Kurak Burun Boğaz Kliniği SGK anlaşmalı kurum burun estetiği yaptırmak isteyenler için masrafların büyük kısmı SGK tarafından karşılanır.

Diyarbakır burun estetiği yapan hastaneler arasında yer alan “Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi” devlet hastanesi statüsündedir. Bu hastanede burun estetiği yaptırıldığında masrafların büyük kısmı SGK tarafından karşılanır. Bismil Devlet Hastanesi, Diyarbakır’da burun estetiği yapan hastanelerden devlet hastanesi statüsünde hizmet sunan bir diğer adrestir.

Bismil Devlet Hastanesi ise Kulak Burun Boğaz polikliniği de SGK anlaşmalıdır ve masrafların büyük kısmı SGK tarafından karşılanır. Yine SGK kapsamındaki tüm kişilerin hastane ve ameliyat masraflarının, ameliyatın içeriğine göre bir bölümü ya da tamamını karşılayan Diyarbakır Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi de bilinen diğer hastanelerdendir. 


Yayınlanma tarihi: 17/08/2017

-

Son Güncellenme: 14/07/2021

Burun Estetiği ile ilgili yazılar