Demet Şener'den estetik itirafı! Demet Şener: Yaptıracaktım ama eşim en çok onları beğeniyor...


Demet Şener, İbrahim Kutluay'la olan 11 yıllık evliliğini olaylı bir şekilde noktaladıktan kısa bir süre sonra Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik yürüten Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti geçtiğimiz günlerde bebek haberleri ile gündeme gelmişlerdi. Tekrar anne olmak istediğini dile getiren Demet Şener katıldığı bir programda ilginç itiraflarda bulundu. Hakkında çıkan estetik haberlerine de yanıt veren Demet Şener eşinin en çok neyini beğendiğini de açıkladı. İşte doğallıktan yana olduğunu söylediği eşi Cenk Küpeli'nin Demet Şener'de en beğendiği yer...

Demet Şener, İbrahim Kutluay'la olan 11 yıllık evliliğini olaylı bir şekilde noktaladıktan kısa bir süre sonra Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik yürüten Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti geçtiğimiz günlerde bebek haberleri ile gündeme gelmişlerdi.Tekrar anne olmak istediğini dile getiren Demet Şener katıldığı bir programda ilginç itiraflarda bulundu.


Hakkında çıkan estetik haberlerine de yanıt veren Demet Şener eşinin en çok neyini beğendiğini de açıkladı.İşte doğallıktan yana olduğunu söylediği eşi Cenk Küpeli'nin Demet Şener'de en beğendiği yer...Cenk Küpeli ile adeta ikinci baharını yaşayan Demet Şener'in evliliği 21 Haziran'da birinci yılını dolduracak. '2. Sayfa' programına konuşan ve estetik iddialarını "Sadece dudaklarımda dolgu var" diyerek yalanlayan Demet Şener, bir de ilginç bir itirafta bulundu.

Şener: "Eşim en çok alt dişlerimin çarpık olmasını beğeniyor. Tel taktıracaktım "Sakın yaptırma, böyle güzel" sözleri üzerine vazgeçtim. Eşim doğallığı seviyor." dedi.

Estetik iddialarını reddeden Demet Şener'in eski halini merak ediyor musunuz? İşte sizin için derlediğimiz ünlü isimleri estetiksiz halleri...


Birce Akalay


Mine Tugay


Zara
Ebru Yaşar
Türkan ŞorayÇağla ŞıkelFahriye Evcen
Emina Jahovic
Ebru Şallı
Hande Ataizi
Almeda Abazi
Ajda Pekkan
Deniz Akkaya
Hadise
Pınar Altuğ
Gülşen
Öykü Serter
İrem Derici
Lady Gaga
Bella Hadid

Kim Kardashian
Taylor Swift
Kylie Jenner
Lindsay Lohan
Angelina Jolie
Rihanna
Işıl Reçber
Ebru Gündeş


Sibel Can


Sıla
Demet Şener


Yayınlanma tarihi: 16/06/2020

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

Başa Dön