Burun Ucu Estetiği Yaptıranlar, Pişman Olur muyum? Burun Ucu Estetiği Yaptıran 12 Ünlü

Burun Ucu Estetiği (Tip plasti)

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Burun Ucu Estetiği Yaptıranlar, Pişman Olur muyum? Burun Ucu Estetiği Yaptıran 12 Ünlü

Burun ucu estetiği yaptıranlar, burun ucu estetiği yaptırmaya karar veren kişiler için en doğru referans noktasıdır.  

Burun ucu ameliyatı öncesi ve sonrası görüntüleri ameliyatın planlanabildiği burun yapısını net görmeyi sağlar.  


BURUN ESTETİĞİ YAPTIRANLAR - DENEYİMLERİ (359 Deneyim) 

BURUN ESTETİĞİ DOKTORLARI (1073 Doktor) 

BURUN ESTETİĞİ VİDEOLARI (8 Video) 

BURUN ESTETİĞİ DOKTOR SORU&CEVAPLARI (385 Soru&Cevap ) 


Birden çok müdahalenin gerçekleştirilmesi gerektiği burun ucu estetiği ameliyatına eşlik eden estetik burun estetiği ameliyatıyla ilgili de fikir verir. 

Hiç kuşku yok ki burun ucu estetiği yaptıranlarla ilgili en çok görüntü ve bilgiye internet arama sonuçlarıyla ulaşabilirsiniz. 

Bu aramalarda karşılaşılan sonuçların büyük bir bölümünü ise “burun ucu estetiği olan ünlüler” oluşturur.

Bu makalemizde burun ucu estetiği yaptıranlar ve burun ucu estetiği olan ünlülerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını bulabilirsiniz.  

burun ucu estetiği

Burun ucu ameliyatı, estetik burun ameliyatı sonrası iyileşmeye oranla çok daha konforlu, hızlı iyileşme sürecine sahip ve daha pratik bir operasyondur. 

Küçük birkaç dokunuş diye adlandırılan düzenlemelerle burun estetiğinin sağlanabilmektedir. Burun ucu ameliyatı ünlü ve tanınmış kişilerin de estetik ameliyat tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

burun estetiği fiyatları

Kimler Burun Ucu Estetiği Yaptırabilir?

Burun ucu estetiği yaptıranların ortak özelliği, genel burun yapısı sorunsuz ya da burun kemiğinde hafif çıkıntı olan ve burun ucuna yapılacak müdahale ile estetik bir görünüm yakalanabilen kişiler olmalarıdır. 

Burun ucu estetiği yaptıranlar; eğri burun ucu, düşük burun ucu, top burun ucu, çatal burun ucu, sivri burun ucu, yamuk ve asimetrik burun kanatları adıyla anılan anatomik problemlerin bir ya da birkaçının varlığını düzeltmek amacıyla estetik cerrahların kapısını çalarlar. 

Burun ucuna dair bu sorunlar estetik olduğu kadar sağlık açısından da problem yaratır. Sağlıklı nefes alış-verişinin yapılmasına engel teşkil eden sorunlar da burun ucu estetiği ameliyatı ile giderilir. 

Burun ucu estetiği ameliyatı sonrası, burun ucu estetiği yaptıranlar daha rahat nefes alıp verebildikleri için yaşam kalitelerinin iyileştiği yönünde ameliyatı yorumlarlar.

Burun ucu estetiği yaptıranlar arasında; özellikle burun ucu bölgesinde büyüklük ve şekil bozukluğuna sahip kişiler bulunmaktadır. 

Genel görünüşünde yüz proporsiyonu ile uyumlu daha küçük bir burun ucu tercih edildiğinde, estetik burun ameliyatına ihtiyaç olmaksızın büyük bir düzelme gözlemlenmektedir. 

Burun ucu estetiği yaptıranların daha uzun olan burun ucu şekil düzenlemesi ile kısalarak doğru burun açı değerlerine çekilmekte ve kıkırdak fazlalığı alınarak burun deliklerini ideal formda olması tasarlanmaktadır.

Burun ucu düşüklüğü nedeniyle burun ucu estetiği yaptıranlar küçük bir düzenleme sonrası daha sağlıklı nefes alışverişi yapabildiklerini dile getirmektedirler.

Bu fotoğrafta da burun ucu düşüklüğünün eşlik ettiği burun açısı bozukluğunun giderilmesi ile ortaya çıkan burun ucu estetiği öncesi ve sonrasını görebilirsiniz.

Erkeklerde burun ucu estetiği ameliyatlarında en çok dikkat edilmesi gereken unsur tasarlanan burun ucunun, erkek burun proporsiyonuna uygun şekilde oluşturularak feminen bir görüntüden uzak kalınmasıdır. 

Burun ucu estetiği yaptıracak olanların bilmesi gereken; üst dudakla burun ucunun yaptığı açının 106 derece olması feminen; üst dudakla burun ucunun yaptığı açının 90 dereceden az olması halinde maskülen bir burun ve yüz görüntüsü oluşur. 

Burun Ucu Estetiği Olan Ünlüler

Burun ucu estetiği olan ünlüler, hem yerli hem de yabancı sanat camiasından tanıdık isimlerden oluşan oldukça uzun bir liste…

Burun ucu estetiği olan ünlüler kervanında, sadece burun ucu estetiği yaptıranlara ek estetik burun ameliyatına eşlik eden burun ucu operasyonları da oldukça fazla. 

burun estetiği fiyatları

1- Burun ucu estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası fotoğraflarına Türk sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen’le başlıyoruz.

fahriye evcen

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in burun ucu estetiği öncesi fotoğrafında da görüldüğü üzere düşük olan burun ucu, burun ucu estetiği ameliyatı ile düzeltilmiş.

2- Burun ucu estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası görüntüleriyle bir diğer isim: Türk sinema ve dizi oyuncusu Beren Saat.

beren saat
       
3- Burun ucu estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası fotoğraflarında sırada Leon filmi ile çocuk yaşta tanıdığımız Nathalie Portman var...

natalie portman       

4- Ashlee Simpson burun ucu estetiği yaptıran bir diğer ünlü isim;

 Ashlee Simpson

5- Pınar Altuğ estetik burun ameliyatına ek burun ucu estetiği olan ünlülerden bir diğer isim…

pınar altuğ           

6- Deniz Akkaya da estetik burun ameliyatına ek burun ucu estetiği yaptıranlar arasında yerini alıyor.

deniz akkaya

7- Burun ucu estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası görüntüleriyle bir diğer isim: Blake Lively

Blake Lively     

8- Megan Fox burun ucu estetiği yaptıran bir diğer ünlü isim;

megan fox

9- Brezilyalı manken Gieselle, hem estetik burun ameliyatı hem de burun ucu estetiği olan ünlülerden…

gieselle

10 - Emina Sandal da estetik burun ameliyatına ek burun ucu estetiği yaptıranlar arasında yerini alıyor.

emina           

11- Burun ucu estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla bir diğer isim Keira Knightley

Keira Knightley    


12- Johnny Depp de burun ucu estetiği yaptıranlar arasında yer alıyor.

johnny deep

Ebru Gündeş, Tülin Şahin, Naz Elmas, Sinem Kobal, Cansu Dere, Songül Öden, Hazal Kaya, Hadise, Petek Dinçöz, Gülben Ergen, Adriana Lima, Shakira, İrina Shayk, Serenay Sarıkaya burun ucu estetiği olan ünlüler arasında yerlerini diğer tanıdık isimler…


Yayınlanma tarihi: 09/06/2017

-

Son Güncellenme: 10/02/2021

Burun Ucu Estetiği (Tip plasti) ile ilgili yazılar