Bella Hadid Rhinoplasti Pişmanlığını İtiraf Etti

Burun Estetiği
Burun Estetiği tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Bella Hadid Rhinoplasti Pişmanlığını İtiraf Etti

2014 yılında kariyerine başladığı günden beri kitleleri peşinden sürükleyen Bella Hadid, dünyanın en yüksek ücretli modellerinden birisi ve şu anda Instagram'da 50,2 milyon takipçisi var.

Hayatı, tüm yetenekli ve güzel kadınların olduğu gibi mercek altında ve Hadid'in görünümü yıllar içinde plastik cerrahi spekülasyonlarının da konusu oldu.
Bella Hadid
Özellikle burun estetiği, kantoplasti ve noninvaziv tilki gözü gibi operasyonları olduğunu pek çok uzman yazsa da, o inkar etti ve verdiği her demeçte estetikten korktuğunu söyledi.

Sadece 14 Yaşındaydı

young bella hadidHadid, Vogue'un Nisan sayısının kapak hikayesinde, hayatı boyunca akıl sağlığı, beden imajı ile mücadelesini ve henüz 14 yaşındayken rinoplasti geçirdikten sonra hissettiği pişmanlığı anlattı.

Röportajda Hadid, yaşadığı depresyonu ve Lyme hastalığı ile mücadelesini detaylandırdı. Seçtiği kariyerdeki başarının ironisini kabul ediyor ve yayına şunları söylüyor:

“Kendime her zaman soruyorum, inanılmaz güvensizlikleri, endişeleri, depresyonları, beden imajı sorunları, yeme sorunları olan, dokunulmaktan nefret eden, yoğun duygusallığı olan bu kız nasıldı?”

Ben Çirkin Kız Kardeştim

Bella Hadid and Gigi Hadid
Hadid, kendini sarışın ve okulda popüler olan ablası süper model Gigi Hadid ile kıyasladığında her zaman "çirkin kardeş" gibi hissettiğini söyledi.

Bir genç olarak, görünüşüyle ​​ilgili bir değişim yaşamak istedi ve henüz 14 yaşındayken burun estetiği yaptırdığını söyledi. 

 

"Keşke atalarımın burnunu, genlerimi korusaydım"

Bella HadidŞimdi, yaptırmamış olmayı dilediğini kabul ediyor. Yarı Filistinli olan Hadid, "Keşke atalarımın burnunu, genlerimi korusaydım" diyor. 

Burun estetiği 13 ila 19 yaşındakiler arasında en popüler ameliyatlardan birisi, ancak Hadid'in deneyimi, bıçak altına yatmak için biraz daha büyük olunması gerektiğini gösteren uyarıcı bir vakadır.


Yayınlanma tarihi: 18/03/2022

-

Son Güncellenme: 04/07/2022

Başa Dön