Antalya Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Estetiği Yapan Hastaneler

Derya Kılınç tarafından yazılmıştır.


Antalya Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Estetiği Yapan Hastaneler

Eskiden tek tip bir burun şekli oluşturan burun estetiği ameliyatları artık daha doğal. Çünkü burnunuzun büyük olması, düşük olması, eğri ya da kemerli olması ne kadar dikkat çekici ise, doğallıktan uzak bir estetikle yapılmış burun yapısı da olumsuz manada dikkat çekici. Günümüzde ezberbozan uzmanların ve bilim insanlarının hummalı çalışmaları sayesinde de burun estetiği yaptırma yaşı çok aşağılarda. Antalya estetik uygulamaları arasında en çok burun ameliyatları tercih ediliyor. Bu nedenle sizin için kapsamlı bir Antalya burun estetiği dosyası hazırladık.

Op. Dr. Berat Çiğdem

Op. Dr. Berat Çiğdem

Hazırladığımız dosyanın detaylarını sunmadan önce Antalya estetik burun ameliyatı fiyatları hakkında kısa bir bilgi sunmak istiyoruz. Antalya burun estetiği fiyatları 2020 yılı özelinde X bin TL ile X bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Antalya Kepez Devlet Hastanesi burun estetiği herhangi bir estetik uygulama olmadığı ve sağlık sorunu nedeniyle yapıldığı sürece ücretsiz uygulama yapıyor. Burun estetiği Antalya fiyat aralıkları, özel hastanelerin anlaşma şartlarına ve hastaya uygulanacak işleme bağlı olarak farklı seçenekler sunuyor.

Özel Alanya Anadolu Hastanesi

Özel Alanya Anadolu Hastanesi

Hastanenin plastik ve rekonstrüktif cerrahi kliniğinde tüm yaş gruplarında her türlü estetik ve fonksiyonel iyileştirmeye yönelik operasyonlar gerçekleştiriliyor. Hastane modern tıbbi cihazlar ve alanında uzman bir ekiple bu işlemi uyguluyor. Hastanenin uzan ekibinde Op. Dr. D. Özgür Sucu ve Op. Dr. Mehmet Ali Korkmaz yer alıyor. Hastanenin Alanya dışında; Antalya merkez, Aspendos, Belek, Kemer, Lara ve Side’de şubeleri bulunuyor.

Özel Alanya Yaşam Hastanesi

Özel Alanya Yaşam Hastanesi

Özel Alanya Yaşam Hastanesi, son teknolojik donanımları ve uzman ekibiyle dikkat çeken hastanelerden biri. Merkez, burun estetiği uygulamalarını 18 yaş ve üzeri hastaları için uyguluyor. Burun Estetiği genel anestezi veya lokal anestezi altında gerçekleştiriliyor. Burun estetiği ameliyatı sonunda burun üstüne alçı atel uygulanıyor. Alçı atel, bir haftanın sonunda tamamen çıkarılıyor. Hastanenin burun ameliyatı işlemlerini Op. Dr. Sultan Yalçın uyguluyor. Hastanenin Alanya dışında; Antalya merkez, Kemer, Manavgat ve Opera’da şubeleri bulunuyor.

Op. Dr. Onur Dede

Op. Dr. Onur Dede

Özel Memorial Antalya Hastanesi

Özel Memorial Antalya Hastanesi

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi bölümü hastalara çok geniş bir alanda hizmet ediyor. Memorial Hastanesi estetik bölümü, işlev ile görünümü aynı anda düzeltme ve iyileştirme misyonu ile hareket ediyor.  Hastanenin burun ameliyatı ve diğer estetik işlemlerini Prof. Dr. Koray O. Coşkunfırat gerçekleştiriyor. Hastanenin ayrıca Kepez, Topçular, M.Kemalpaşa şubeleri de bulunuyor.

Özel OFM Antalya Hastanesi

Özel OFM Antalya Hastanesi

OFM Antalya Hastanesi Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Harun Acıpayam ile dikkat çeken uygulamalara imza atıyor. Merkezde tüm ameliyat süreci ve işlem titizlikle planlanıyor. Süreçle ilgili tüm detaylar hastanın içine sindiğinde de işlem başlıyor. Alanında uzman olan Op. Dr. Harun Acıpayam, doğal sonuçlar yarattığı uygulamalarıyla biliniyor.

Op. Dr. Atilla Fesli

Op. Dr. Atilla Fesli

Özel Olimpos Hastanesi

Özel Olimpos Hastanesi

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi bölümü ile burun estetiği dahil olmak üzere pek çok alanda başarılı işlemlere imza atıyor. Op. Dr. Âdem Özkan bölümün estetik uygulamalarını gerçekleştiren uzman olarak karşımıza çıkıyor.

Özel Medstar Antalya Hastanesi

Özel Medstar Antalya Hastanesi

Kliniğin gelişmiş ameliyathane şartlarında uzman anestezi ekibi eşliğinde yapılan tüm estetik uygulamalar, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Serkan İlhan tarafından gerçekleştiriliyor. Uzman tarafından yapılan muayene sonucunda size en uygun olacak müdahale yöntemi belirleniyor ve sürecin her aşaması hakkında detaylı bilgilendirme yapılıyor. Hastanenin Antalya Topçular’da bir hastanesi daha bulunuyor.

Op. Dr. Mahmut Ulvi Kayalı

Op. Dr. Mahmut Ulvi Kayalı

Medical Park Antalya

Medical Oark Antalya

Medical Park uzmanlığında rinoplasti açık ve kapalı teknik olarak bilinen iki ayrı yöntemle gerçekleştiriliyor. Kullanılacak yönteme kişinin burun yapısı gibi özellikleri göz önünde bulundurularak karar veriliyor. Hastane bünyesinde gerçekleştirilen burun estetiği uygulamalarında hastanın ihtiyacına göre genel anestezi ya da lokal anestezi altında gerçekleştiriliyor. Medical Park uzmanlığı, eğri burun kemiği nedeniyle zor nefes alan burun düzeltmeleri gibi operasyonlar da gerçekleştiriyor. Bunun yanında burun içi dokuların alerji gibi nedenlerle şişerek burun tıkanıklığına neden olduğu konka hipertrofisi rahatsızlıkları rinoplasti ile tedavi edilebiliyor. Rinoplasti operasyonları genellikle birkaç saat sürüyor. Operasyon sonrası burun bölgesine yerleştirilen tamponlar birkaç gün içerisinde çıkarılıyor. Bu işlemlerin ardından 1 haftalık dinlenme süresi bitiminde hasta günlük hayatına dönebiliyor. Burunda oluşan ödemin inmesi ve burun şeklinin ortaya çıkması 1 ay sürüyor. Medical Park Antalya burun estetiği uygulamaları Prof. Dr. Dilek Demirez tarafından gerçekleştiriliyor.

Özel Mediface Tıp Merkezi

Özel Mediface Tıp Merkezi

Özel Mediface Tıp Merkezi bünyesinde gerçekleşen burun estetiği işlemleri Op. Dr. Hadi Nural tarafından uygulanıyor. Operasyondan önce hastalarla yapılan değerlendirme görüşmelerinde hastanın burnu ile ilgili rahatsızlıkları ve beklentileri konuşuluyor. Ardından burnun farklı açılardan fotoğrafları çekilerek hastaya detaylı bilgi sunuluyor. Ayrıca ameliyat sonrasında burnun alacağı muhtemel şekil de bilgisayar üzerinden oluşturulup gösteriliyor. Daha önce aynı sorun nedeniyle yapılmış estetik öncesi ve sonrası hasta fotoğrafları da gösterilerek son kanıya varılıyor. Revizyon burun ameliyatı ve burun estetiği alanlarında başarılı işlemlere imza atan doktor, hastalarından tam not almayı başarıyor.

Op. Dr. Hadi Nural

Op. Dr. Hadi Nural

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, 1993 yılından günümüze dek hizmet veriyor. Bölüm alanında uzman 2 doçent ve bir yardımcı doçentten oluşan genç akademik kadro ile tedavi gerçekleştiriyor. Konforlu 20 yataklı servisi bulunan hastane, yoğun bakım şartlarına sahip birimleriyle kapsamlı tedaviler uyguluyor. Hastanenin burun estetiği uygulamalarını Prof.Dr. Özlenen ÖZKAN (Anabilim Dalı Başkanı), Prof.Dr. Ömer ÖZKAN ve Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Gökhan ERTOSUN gerçekleştiriyor. Akdeniz Üniversitesi hastanesi bünyesinde yapılacak burun operasyonları sağlık açısından yapılacaksa operasyon ücreti SGK tarafından karşılanıyor ve ücretsiz olarak uygulanıyor. Ancak estetik nedenlerle yapılan uygulamalar belirli bir ücret karşılığında yapılıyor.

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi 

 Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi burun estetiği işlemleriyle de dikkat çekiyor. Hastanenin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde Doç. Dr. Asım Uslu, Uz. Dr. İlkay Söyüncü ve Uz. Dr. Onur Oğan görev yapıyor. Antalya'da en iyi burun estetiği yapan doktorlar arasında görülen uzman ekip, memnuniyeti yüksek operasyonlara imza atıyor. Bu hastane bünyesinde yapılacak burun operasyonları sağlık açısından yapılacaksa operasyon ücreti SGK tarafından karşılanıyor ve ücretsiz olarak uygulanıyor. Ancak estetik nedenlerle yapılan uygulamalar belirli bir ücret karşılığında yapılıyor. Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yapılan burun estetiği Antalya özel hastanelerine göre daha uygun fiyat aralıklarıyla gerçekleşiyor. Antalya estetik hastanesi gibi işlev gören Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi, çevre illerden de hasta akınına uğruyor. Hem son teknolojik donanıma sahip cihazları kullanması hem de uzman bir ekiple hizmet vermesi nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor.

Alanında uzman olan Antalya estetik uzmanları, ameliyatsız burun estetiği uygulamalarında da hastaları memnun eden işlemlere imza atıyor. Ameliyatsız burun estetiği Antalya bölgesinde yaptırmayı düşünüyorsanız sunduğumuz hastaneleri ve Antalya estetik doktoru muayenelerini beklentileriniz doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Hastane ya da uzman özelinde bir kararsızlık yaşamanız doğrultusunda Antalya burun estetiği tavsiye ve yorumlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yorumlar ve değerlendirmeler sayesinde bütçenize ve beklentinize uygun Antalya estetik merkezi bulabilir ve hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.


Yayınlanma tarihi: 01/02/2021

-

Son Güncellenme: 17/02/2021

İlgili yazılar