Annesinin Burun Estetiği Israrı, Ünlü Oyuncuyu Kariyerinden Etti

Burun Estetiği

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Annesinin Burun Estetiği Israrı, Ünlü Oyuncuyu Kariyerinden Etti

Dirty Dancing filminin yıldızı Jennifer Gray, 90'ların başında, henüz kariyerinin zirvesindeyken burun estetiği yaptırdığı için pişman olduğunu itiraf etti.

Şu an 62 yaşında olan aktris, 1987'de gişe rekorları kıran Baby Houseman rolüyle dünya çapında tanınırlık kazandıktan sonra iki kez burun estetiği ameliyatı geçirdi.

Ancak yeni görünümü onu tanınmaz hale getirdi ve aktris şimdi bunun "kimliğini kaybetmesine" yol açtığını kabul ediyor.

Kariyerim Bir Gecede Sona Erdi

Jenifer Gray before afterGray ayrıca burun estetiğinden kısa bir süre sonra bir galaya katıldığını, aktör arkadaşı Michael Douglas'ın çok farklı göründüğü için kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Yeni anı kitabı Out of the Corner'ı tanıtmak için PEOPLE ile yaptığı röportajda Gray şunları aktardı: "İlk kez toplum içine çıkmıştım kimse beni tanıyamadı. Dünyanın gözünde artık ben değildim.

Tuhaf olan hayatım boyunca burun estetiği olmaya direndim. Annem bana her zaman burnumu yaptırmam gerektiğini söyledi ve sonunda teslim oldum”

Oyunculuk İşlerini Kolaylaştırmak İçin Ameliyat Olmasını İlk Öneren Gray'in Annesiydi

Jennifer GrayGray operasyonun tam tersi bir etki yarattığını söylüyor ve ekliyor:” Annem elbette beni seviyor ama rol alabilmem için burnumu yaptırmamı, daha rahat işler alabileceğimi söylemesi büyük hataydı.

Bana sen güzel değilsin diyordu. Fakat aslında burnum benim oyuncu olmamı sağlamıştı. Yüzüme karakter katan burnumdu.”


Yayınlanma tarihi: 22/04/2022

-

Son Güncellenme: 22/04/2022