29. Ulusal Dermatoloji Kongresi 19-23 Ekim Tarihleri Arasında Antalya'da Yapılacak


Selin Sezgin tarafından yazılmıştır.

29. Ulusal Dermatoloji Kongresi 19-23 Ekim Tarihleri Arasında Antalya'da Yapılacak


Türk Dermatoloji Derneği'nin düzenlediği 29. Ulusal Dermatoloji Kongresi 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında Kaya Palazzo Otel, Antalya'da yapılması planlanıyor. 

Türk Dermatoloji Kongresi

Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, bu yıl sizleri 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında Kaya Palazzo Otel, Antalya’da, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz ve bu sene 29’uncusunu düzenleyeceğimiz Ulusal Kongremize davet etmekten büyük sevinç duyarız.

Ulusal Kongremiz, diğer toplantılarımızın birçok özelliğini bünyesinde toplayarak, meslektaşlarımızın bilgilerini, deneyimlerini, görgülerini paylaştıkları; diğer taraftan sosyal programlar içinde birbirleriyle hasret giderdikleri, yeni meslektaşlarıyla tanışarak kardeşlik kurdukları bir şölen özelliğindedir.

Türk Dermatoloji Derneği’nin bu en önemli ve büyük etkinliğine, Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyar,

Kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Emel ERDAL ÇALIKOĞLU
Türk Dermatoloji Derneği Başkanı


Kongre Düzenleme Kurulu adına Prof. Dr. Akın Aktaş da yaptığı değerlendirmede, “Kongremizin gerek bilimsel gerekse sosyal içerikleriyle tüm meslektaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmesini hedefledik.

Bu amaçla, özellikle konularında deneyimli değerli meslektaşlarımızın yanı sıra alanlarında çok yetkin yabancı konuşmacılara da yer vereceğiz. Kongremizde, dermatoskopi, kozmetik dermatoloji ve dermatoallerji başta olmak üzere özellikle meslektaşlarımızın istekleri doğrultusunda uygulamalı kurslar yapılacaktır. Bilimsel içeriğinin yanı sıra,  sosyal açıdan da hoşça vakit geçirmeniz amacıyla zengin ve keyifli etkinlikler hazırlamaktayız” diye konuştu.


Kongre hakkında ayrıntılı bilgi edinmek bilimsel programa ulaşmak için kongre web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://ulusaldermatoloji2021.org/


Yayınlanma tarihi: 08/06/2021

-

Son Güncellenme: 05/10/2021