2016 Yılının En Popüler 3 Estetik Ameliyatı!

Ameliyatsız Popo (Kalça) Büyütme
Ameliyatsız Popo (Kalça) Büyütme tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

2016 Yılının En Popüler 3 Estetik Ameliyatı!

Güzellikte trendler her yıl değişiyor. 2016 yılının en popüler 3 estetik ameliyatı da dünya modasını insan bedenine yansıtıyor!

Bu trendlerin; bir kısmı ameliyatlı bir kısmı cerrahi yöntemler olsa da, işlem sonrası kısa bir sürede iyileşme imkanı sunuyor. Dünya hekimlerinin belirttiğine göre 2016 yılının en popüler 3 estetik ameliyatında dikkat çeken en önemli nokta, hastaların kavuşmak istedikleri görüntüde doğallıktan yana oluşu.

Lazer lipoliz, ultrasonik yüz germe, lazer destekli göz kapağı ve yüz ameliyatları gibi işlemler giderek yaygınlaşıyor. Aralarında Sevda Demirel gibi isimlerin bulunduğu ünlüler de bu furyaya katılıyor.

İşte 2016 Yılının En Popüler 3 Estetik Ameliyatı

1- Ameliyatsız Meme Ve Popo Büyütme

popo büyütme

Ameliyatsız işlemlere gün geçtikçe rağbet artıyor. Meme büyütme ve popo büyütme için geliştirilmiş medikal dolgular, son derece güvenli ve estetik sonuçların alınmasına fayda sağlıyor. Eğer göğüslerde sarkma veya form kaybı yok ise, meme dolgularıyla izsiz bir şekilde  1-2 cup göğüsleri büyütmek mümkün hale geliyor.

2- Örümcek Ağı Estetiği

örümcek ağı

Örümcek ağı estetiği, cilt alt dokusuna ince uçlu iğneler vasıtasıyla tıpkı örümcek ağı gibi yerleştirilen medikal iplerle yapılıyor. Zaman içinde kolajen yapının bu bölgede artmasıyla oluşan lifting mekanizması;  cildi geriyor, toparlıyor ve var olan kırışıklıkları yok ediyor. Son derece pratik bir uygulama olan örümcek ağı estetiği, bu yıl en çok tercih edilen işlemlerden biri.

Talihsiz estetik cerrahi girişimleri ve katıldığı programlarda sansasyonel olaylarla gündeme oturan modellik, şarkıcılık ve sinema oyunculuğu yapan Sevda Demirel de, son yılların favori yenilenme hareketi olan örümcek ağı estetiği yaptıran ünlülerden.

Sosyal medya hesaplarından işlem öncesi ve sonrası görüntülerini paylaşan Sevda Demirel, “10 sene önce yapılan hatalı dolgulardan örümcek ağı ile kurtuldum. Buyurun fark ortada!” dedi.

3- Yağ Enjeksiyonları

dolgu

Kalça büyütme, dudak büyütme, meme büyütme, çarpık bacak düzeltme ve daha birçok bölgeye güvenle uygulanan yağ enjeksiyon işlemleri, son derece doğal bir görünüm sağladığından 2016 yılının gözde operasyonlarından.


Yayınlanma tarihi: 22/06/2017

-

Son Güncellenme: 08/07/2021