200.000 Dolara Yüz Germe Olur Mu?

Yüz Germe
Yüz Germe tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

200.000 Dolara Yüz Germe Olur Mu?

Woodlands, Texas'taki evinden New York'a seyahat eden ve belki de en çok tasarım vücutlar yapmasıyla tanınan Plastik Cerrah Dr. Marc Jacobs'a yüz germe, kaş kaldırma, üst ve alt göz kapağı estetiği, dudak, boyun germe, kulak memesi rekonstrüksiyonu ve burun estetiği yaptıran Bayan Back " Ödediğim ücret eklediğimden biraz daha yüksek ama sonuçlarından memnum” diyor.

Bayan Back, "Bir Rolls-Royce'um var, üç evim var, isteyebileceğim her şeye sahibim ama yine de depresyondaydım. Evet yüzüme estetik yaptırdım. Bu benim yüzüm ve gittiğim her yere gidiyor."

Öyleyse, Neden 200.000 Dolar Vererek Yüz Germe Olmasın?

Dr. SykesSon yıllarda lüks gayrimenkul, sanat, araba ve diğer koleksiyon ürünlerinin fiyatlarının hızla artması gibi, bir kısım seçkin plastik cerrah grubu da fiyatlarını artırdı. İşin komik tarafı hastalar aylarca sıra bekliyorlar…

Beverly Hills ve Sacramento'da plastik cerrah ve Amerikan Yüz Plastikleri Akademisi'nin eski başkanı Dr. Jonathan Sykes, “Bu biraz giysi üzerindeki etikete benziyor veya şarabın fiyatı daha fazlaysa daha iyi” diyor ve ekliyor “Yüz ameliyatı süper yüksek tarifeye değer mi? Buna sadece tüketici karar verebilir.” (Dr. Sykes'ın yüz germe fiyatı 40.000 ila 50.000 dolar arasında)

“Yüzün senin işin, aşk hayatın, senin kimliğin.”

Dr. DevganManhattan'da bir plastik cerrah olan Dr. Lara Devgan, yaptıklarını şöyle ifade ediyor: “Sanatçının sizin için çok güzel bir tablo yapması gibi düşünün bunu. ( Dr. Devgan, yüz germe için 200.000 dolar istiyor.)

Dr. Devgan, "İlk bakışta büyük bir sayı gibi görünebilir, ancak bunu bir değer sorunu olarak düşünüyorum, maliyet değil," diyor. “Yüzün senin işin, aşk hayatın, senin kimliğin.”

Dr. Devgan'ın Yeniben ile yaptığı özel röportaj için tıklayın.


Yayınlanma tarihi: 13/05/2022

-

Son Güncellenme: 17/06/2022

Başa Dön