Genç Yaşta Estetik Operasyon Geçiren 6 Ünlü Kadın

  • 22 Haziran 2017

Güzel görünmek adeta her kadının rüyası haline geldi. Onlar için ise durum daha farklı! Gösteri dünyasından tanıdığımız ve hemen hemen herkesin hayran kaldığı bazı kadınlar, küçük yaşta ekranlarda iyi görünmek için estetik operasyon geçirmeyi tercih etmişler. Peki, kim bu kadınlar?


1-Alessandra Ambrosio 

alessandra2


Günümüzün en çok kazanan modellerinden Alessandra Ambrosio, küçük yaşta model olmayı kafasına koymuştu bile. Bu yüzden; Ambrosio’yu ailesi, 11 yaşındayken elinden tutup bir estetik cerraha götürdü ve kulaklarının biçimini düzelttirdi.

 

2-Ariel Winter

winterr11


ABD'de yayınlanan Modern Family dizisinin 17 yaşındaki oyuncusu Winter’da iriliği 100 santimetreyi geçen göğüslerini sağlık sebepleriyle küçülttürmek zorunda kalmış. Genç oyuncu; iri göğüslerinin sırt ve boyun ağrısı yarattığını, ruhsal açıdan sorun olduğunu belirtmişti.


3- Kaley Cuoco
clats2


The Big Bang Theory dizisiyle tanımaya başladığımız Kaley Cuoco, küçük yaşta göğüslerini büyütme kararı almış. Operasyondan önce görüntüsünden memnun olmadığını söyleyen Cuoco, bir röportajında "Memelerimi büyütmek bugüne kadar aldığım en iyi karardı" diye konuşmuştu.

 

4-Kylie Jenner

kyli25e1


Keeping Up with the Kardashians aile reality şovundan tanıdğımız ve daha 18 yaşında olan Kylie Jenner, ailesindeki diğer kadınlardan etkilenerek görüntüsünü değiştirdi.  İnce dudaklarını kalınlaştıran Jenner’ın, burnunu da değiştirmek istediği söylentiler arasında yerini çoktan aldı. :)


5 - Iggy Azalea
ıggy suon


Henüz 24 yaşında olan Iggy Azalea, Vogue dergisine verdiği röportajda estetik operasyon geçirdiğini itiraf etti. Estetik operasyonla memelerini büyüten Azalea,  giydiği kıyafetlerin artık kendisine daha çok yakıştığını söylemiş. Popüler olmadan önce ise kalça implantı taktıran Iggy, çene ve burun operasyonu da geçirerek görüntüsünü oldukça değiştirmiş.

 

6-Chloe Grace Moretz
kayle1

Yıldızı aniden parlayan, 1997 doğumlu oyuncu ne kadar doğal görünse de Botoks ve Dudak Dolgusu operasyonları geçirdiği oldukça belli. Ayrıca; Moretz’in babası ünlü bir plastik cerrah.