11 August 2017

Estetik Operasyon Uğruna Hayatını Kaybeden Genç Model

Popo Kaldırma

Kanada'nın Quebec şehrinde doğup büyüyen model Kristyna Martelli sıradışı vücudu ile tanınıyordu. 17 yaşından sonra vücuduna 100'den fazla kez estetik cerrahi operasyon yaptıran modelin hazin sonu maalesef ameliyat masasında oldu. Onedio haberin ayrıntılarını, Indiatimes'dan derledi:

Kristyna Martelli

Kristyna Martelli hem kendi Instagram hesabı üzerinden hem de resmi internet sayfasından vücudunu cesurca paylaşıyordu.

İnternet sitesinde yaptığı bir paylaşımda Kristyna Martelli estetik operasyonlarla vücudunu güzelleştirmeyi sevdiğini ve bunu bir tutku, bir hobi haline getirdiğini anlatmıştı.

Genç model bir paylaşımında şu sözlere yer verdi;

''Estetik operasyonlarımın hepsinin sebebi vücudumun görüntüsünü başka bir seviyeye taşımak istemem, hiçbirinden pişman değilim."

Fakat bu güzellik tutkusu modelin bir bakıma sonu oldu.En son kalça büyütme operasyonunda kalbi durdu ve daha sonra doktorların çabasına rağmen kurtarılamadı. Vücuduna sayısız dudak dolgusu uygulaması, meme büyütme, kalça büyütme operasyonları yaptırdı.

Genç kadın hayatını kaybetmeden önceki son günlerde bile geçirdiği hiçbir operasyondan pişmanlık duymadığını dile getirmişti. Instagram sayfasındaki takipçilerine de plastik cerrahiyi her zaman tavsiye eden bir kadın oldu.

Sevenlerinin başı sağolsun.


Popo Kaldırma ile ilgili yazılar