22 June 2017

Estetik Olduğunu Bilmediğiniz 13 Ünlü Erkek


Sinema, müzik ve televizyon dünyasından estetik olduğunu bilmediğiniz 13 ünlü erkek, plastik cerrahinin mucizevi dokunuşlarını yüzünde taşıyor.

Hep kadınlar mı estetik yaptırıyor? Hayır. Gençliğinden vazgeçemeyen ünlüler kervanında, estetik olduğunu bilmediğimiz ünlü erkekler azımsanmayacak kadar çok. Kimi ünlü olmadan önce, kimi de sahip oldukları şöhreti kaybetmemek için plastik cerrahinin nimetlerinden faydalanan erkek starların bazıları, zamana adeta meydan okuyor.

1- Brad Pitt

Brad-Pitt

Hollywood'un en yakışıklı aktörlerinin ilk sıralarında bulunan, hemen hemen tüm kadınların gözdesi Brad Pitt, oyunculuk kariyerine başlamadan önce kepçe kulaklarından kurtulmak için otoplasty yani kulak ameliyatı geçiren ünlülerden.

2- Clint Eastwood

Clint Eastwood

Göz kapağı estetiği ve botoksa başvuran ünlü aktör ve yönetmen, 86 yaşında olmasına rağmen hala çekiciliğini koruyor.

3- Enrique Iglesias

Enrique Iglesias

Grammy ödüllü şarkıcı Iglesias, plastik cerrahiden bu güne dek sadece yüzündeki beni aldırarak faydalanmış. İleriki zamanlarda başka bir ameliyat geçirir mi, henüz bilemiyoruz :)

4- Gordon Ramsay

Gordon Ramsay

İskoçya doğumlu İngiliz şef, işletmeci, televizyon siması Ramsay, alnındaki kırışıklıklar için botoks enjeksiyonu, küçük bir yüz gerdirme ve çenesindeki kırışıklıkları ortadan kaldırmak için dolgu yöntemlerinden faydalanan ünlüler arasında.

5- Christian Bale

Christian Bale

Başarılı İngiliz sinema oyuncusu Bale, Hollywood sinema sektörüne giriş yapmasıyla birlikte, daha Amerikan bir yüze sahip olmak için dişlerini yaptıranlardan. E fena da olmamış hani :)

6- Vladmir Putin

Vladmir Putin

Güçlü bir devlet lideri olduğu imajını kaybetmemek isteyen Putin, seçim öncesi yaptırdığı estetik ameliyatlarla yüzüne dolgu yaptırdığı, gözaltı torbalarını aldırdığı ve alnına botoks yaptırdığı söylentiler arasında. Fotoğraflar da iddiayı doğruluyor açıkcası.

7- Steve Martin

Steve Martin

1945 doğumlu ABD'li komedyen, yazar, yapımcı, aktör, müzisyen ve kompozitör Steve Martin, yılların etkisinden belli belirsiz bir yüz gerdirme ameliyatı ve botoks enjeksiyonlarıyla kurtulanlardan.

8- Sylvester Stallone

Steve Martin

Rocky ve Rambo efsanelerini yaratan 1946 doğumlu İtalyan asıllı Amerikalı oyuncu, senarist ve yönetmen Stallone, son yıllarda yaptırdığı yüz gerdirme, botoks ve dolgu enjeksiyonları ile konuşuluyor.

9- Tom Cruise 

Tom Cruise 

50'lerinin ortasında olmasına rağmen 30'larında gösteren yakışıklı aktör, plastik cerrahinin nimetlerinden en çok faydalanan ünlüler arasında. Kaşlarının arasına, alnına ve göz kenarlarına düzenli aralıklarda botoks yaptıran Cruise,  dudak çevresine, burun kenarlarına ve yanaklarına dolgu yaptırmayı ihmal etmemiş. Boyun Gerdirme Ameliyatı geçiren ünlü oyuncu, gençlik döneminde diş teli yardımı ile dişlerini de düzeltirmişti.

10- Sting

Sting
Kariyerinin ilk yıllarında rinoplasti yani burun estetiği yaptırdığı bilinen 64 yaşındaki sanatçı, yaşına rağmen oldukça iyi görünüyor ve çekiciliğini hala kaybetmiş değil.

11- Robert Redford

Robert Redford

Her ne kadar estetik yaptıran insanları hiç anlamadığını söylese de, kaynaklar 80 yaşına gelen oyuncunun kırışıklıklarından kurtulmak için yüz gerdirme ameliyatının yanında botoks yaptırdığını söylüyor.

12- Patrick Dempsey

Patrick Dempsey

Doğal görüntüsünden vazgeçmek istemeyen ünlü aktör, geçirdiği rinoplasti yani burun estetiği ameliyatını gizlemiyor.

13- Mickey Rouke

Mickey Rouke

Bir zamanlar Hollywood’un en gözde aktörüyken boksör olmak için kariyerinden vazgeçen Mickey Rourke, sayısız estetik ameliyat yaptırdığını gizlemiyor. Yüz gerdirme, botoks ve dolgu operasyonları ünlü oyuncunun geçirdiği operasyonlardan.


İlgili yazılar