Hastane Tipi
Şehir

Estetik ameliyatlara bir servet döken ünlüler

Son güncelleme: 20 Aralık 2019

  • 03 Ekim 2018

Onedio'da yer alan haberde geçirdikleri estetik ameliyatlarla gündemde kalan 9 kişiyi sizler için derlemişler. Keyifli okumalar dileriz.

1. Valeria Lukyanova

 Valeria Lukyanova

Ukraynalı model Valeria Lukyanova 2013 yılında 1 milyon dolar harcadı ve estetikle kendini Barbie bebek yaptırdı. 

Facebook sayfasının 1 milyondan fazla takipçisi var ve bu görüntüsüyle GQ, In Style gibi önemli dergilerin kapağında yer aldı. 

Amanda Ahola adındaki bir kadın ise "Barbie bebeğe dönüşeyim derken neredeyse ölüyordum" isimli bir video yayınladı. 

Ama yine de Barbie bebek olma hayalinden bir türlü vazgeçmedi ve 2017'de tekrar denedi. 

2. Rodrigo Alves

Rodrigo Alves'in estetik serüveni

Barbie'nin sevgilisi Ken'e dönüşebilmek için çok para ve zaman harcayan Rodrigo Alves estetik uygulamarının sayısının 100'ü geçtiğini söylüyor. 

Cosmopolitan'da yer alan söyleşisinde "Ken olmak için 4 kaburgamı aldırdım ve belim 50 cm oldu. Ama tabii ki riskli bir operasyondu" diyor.

Ken bebeğe benzemek isteyen tek kişi Rodrigo değil. 300'den fazla operasyon geçirerek Ken bebeğe benzemeye çalışan Justin Jedlica, doktorlar ameliyatların hayati risk taşıdığını iletmesine rağmen o dinlemedi ve oldu.

3. Joan Rivers

Joan Rivers

Joan Rivers da birçok estetik geçiren bir komedyen. Bir şovunda "Keşke ikizim olsaydı da estetiksiz neye benzediğimi görebilseydim" diye espri bile yaptı. "O kadar çok estetik geçirdim ki öldüğümde bedenimi Tupperware'e bağışlayacağım."  

Estetik ameliyatları yüzünden öldüğü söylenen Joan Rivers, 81 yaşındayken 2014 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

4. Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein

Valeria Lukyanova nasıl Barbie bebek olarak biliniyorsa, Jocelyn Wildenstein da kedi kadın olarak bilindi. Bunun için de 4 milyon dolar harcamış.

5. Carrot Top

Carrot Top

Gerçek adı Scott Thompson olan komedyen Carrot Top, lakabını turuncu ve kıvırcık saçlarına borçlu.

Oprah'nın programında  estetik ameliyat geçirmediğini dile getirirken "İnsanlar estetik ameliyat olduğumu sanıyorlar ama olmadım, yüzümde sadece makyaj var" dedi.

Ancak "estetik faciaları" listelerinde ismi sürekli geçiyor.

6. Lara Flynn Boyle

Lara Flynn Boyle'nın estetikleri

Oyuncu olan Lara, mesleğinden çok geçirdiği estetiklerle gündeme geldi.

2014 yılında ise oyunculuğu tamamen bıraktı ama yine de "Eğer bana uygun bir rol gelirse oyunculuğa geri dönerim" dedi.

7. Cher

Cher'in estetik ameliyatları

Konu estetik ameliyat olunca Cher de bu listede olması gerekenlerden birisi elbette.  "Evet, yüz germe işlemi yaptırdım. Kim yaptırmıyor ki?" dedi.

Ayrıca genç görüntüsünü yedikleri yüzünden oldyğunu da iletti.

8. Dolly Parton

Dolly Parton'un estetikli hali

Yine tıpkı Cher gibi, Dolly Parton da geçirdiği operasyonları itiraf eden isimler arasında yer alıyor. Pplayback yaptığı  da söylenen sanatçı The Sun'a verdiği röportajda "Göğüslerim estetik, saçlarım kendi saçım değil. Gerçek olan şey sesim ve kalbim" dedi.

9. Meg Ryan

meg-ryan-estetik-ameliyati-

Ünlü oyuncu Meg Ryan, şöhretinin zirvesinde estetik operasyonlara başvuran kişilerden.

Hollywood dünyasında estetikleriyle dile gelmesinin ardından 2016 yılında Cosmopolitan dergisine bir röportaj verdi ve "Neden hala Meg Ryan'ın yüzünü konuşuyoruz? İnsanlar yaşlanır ve bazıları yaşlandıkça görüntülerini değiştirmek isterler" dedi.

Kaynak: Onedio.com