06 October 2017

Elf’e Benzeyebilmek için Servet Harcadı


Milliyet Pembe Nar’da yer alan habere göre Arjantin'de yaşayan bir genç, Yüzüklerin Efendisi serisiyle seyircilerin hayatına giren Elf'lere benzeyebilmek için 30 bin dolar yani yaklaşık 106 bin lira harcadı.Luis Padron, Yüzüklerin Efendisi karakteri Elf’e çocukluğundan beri hayran olduğunu, ilk olarak 14 yaşındayken kıyafetlerini ve tarzını değiştirerek değişime başladığını anlatıyor.

Kendini Elf'lere yaklaştıranın dış görünümündeki değişikliklerden çok içsel değişimi olduğunu söyleyen Padron, "fazlalıklarım, peruğum, takma kulaklarım, lenslerim ve makyajım bir yana, ben zaten kendimi kendim gibi değil, bir Elf gibi hissediyorum. Ve kanlı canlı, plastikten bir Elf'e dönüşme sürecindeyim" diyor.

Şu anda 25 yaşında olan ve ameliyatlar için 30 bin dolardan fazla para harcayan genç adam, henüz yolun çok başında olduğunu düşünüyor. Luis Padron, çevresinden aldığı tepkilerin olumlu olduğunu da anlatıyor.

Şimdiye kadar elmacık kemikleri, burun, cilt beyazlatma ameliyatları geçiren Padron, yüz gerdirme ve göz renginin değiştirilmesini de içeren bir dizi işlem için on ameliyata daha girecek.


İlgili yazılar