Yrd. Doç. Dr. Emine Çiğdem Karadağ

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Üsküdar / İstanbul
- Hasta Memnuniyeti
31 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Altunizade Mahallesi, Acıbadem Altunizade Hastanesi, Üsküdar/Istanbul, Türkiye

Hakkında

Yrd. Doç. Dr. E. Çiğdem Karadağ Acıbadem Sağlık Grubu'nda Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı olarak hizmet vermektedir. 

Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Tıp eğitiminin son yılında Belçika Ghent Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Bilimler Bölümünde üç ay stajer doktor olarak eğitim gördü. 2002 yılında üniversiteden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Aynı fakültenin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nü kazanarak uzmanlık eğitimine başladı.

Eğitiminin son yılında meme operasyonları üzerine hazırlanan projesi TÜBİTAK tarafından kabul edildi ve yurtdışı bursu ile ödüllendirildi. Bu burs ile ABD’de Mayo Klinik Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde Klinik Fellow olarak bir yıl süreyle çalıştı. Amerika’da bulunduğu süre içerisinde meme estetiği, meme kanseri ameliyatları sonrası meme onarımları ve estetik cerrahi konusunda ameliyatlara katıldı, mikrocerrahi eğitimi aldı. ABD dönüşü uzmanlığını tamamladıktan sonra Konya Numune Hastanesi’ne Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah olarak atandı ve burada iki yıl süreyle hizmet verdi.

Acibadem Sağlık Grubu’nda çalışmaya başladı. Beşi yabancı olmak üzere altı bilimsel Tıp dergisinde editör ve hakemlik görevlerini yürütmektedir.  Kendisi, Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Türk Estetik Yüz - Burun Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Birliği Odası üyesidir.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

1 Soru&Cevap 1 Soru&Cevap
aro
2 yıl önce
Burun estetiği oldum fakat burun ucum düştü, revizyon gerekiyor.

Fransa'da yaşıyorum, Şubat 2017'de burun estetiği oldum fakat burun ucum...