Kişisel Bilgiler

1964 yılında İstanbul'da doğdu. FMV Nişantaşı Işık Lisesi'nden mezun olduktan sonra İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimi aldı. Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlık eğitimimi 1988-1994 yılları arasında İ.Ü.  İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamladı.

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi (Eski PTT Hastanesi) Ortopedi bölümünde uzman olarak görev yaptı. O dönemde Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nde yarı zamanlı çalıştı. 1999-2000 yıllarında ise VKV Amerikan Hastanesi'nde tam gün hizmet verdi.

2000-2010 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde Şef Muavinliği görevine atandı. Aynı dönemde Amerikan Hastanesi'nde yarı zamanlı çalıştı.

2003 yılında Doçentlik, 2010 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi'nden Profesörlük ünvanını aldı. 2001-2012 yıllarında Beşiktaş Spor Kulübü'nde Ortopedi Konsültanlığı ve Spor Hekimliği yaptı. Şişli-İstanbul Florence Nightingale Hastanelerinde ve Maçka Ortopedist Ortopedi Merkezi'nde hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanları; omuz-dirsek cerrahisi, spor cerrahisi ve artroplastidir.

Tedavileri

  • Ayak Estetiği
  • Boy Uzatma Ameliyatı

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER