Kişisel Bilgiler

Tıp Fakültesin’den 1992'de mezun oldu. “Erişkin ve çocuklarda uzatma ve deformite cerrahisi” alanı ile ilgilendi. Özellikle klasik İlizarov cerrahisi yöntemleri, kompleks ayak deformiteleri, kendisinin tarif ederek geliştirmiş olduğu özel teknikler olan “kablo ile kemik transport tekniği”, “Retrograd intramedüller çivi üzerinden uzatma tekniği” üzerine çalışmalar yaptı.

“Ellipse” firması tarafından üretilen “Precice manyetik uzatma rod” uzatma çivisinin geliştirilmesinde çalıştı ve sonra bu teknoloji ile 2010 yılında dünyadaki ilk ameliyatı gerçekleştirdi. Halen yeni geliştirilmekte olan akıllı metal teknolojisi ile çalışan “Synoste” uzatma çivisi (synoste.com) projesinde yer almaktadır.

2004 yılında Doçent oldu. İstanbul Bilim Üniversitesi'nde 2010'da Profesor ünvanı aldı. İlgi alanları deformite cerrahisi, protez cerrahisi, spor yaralanmaları ve omurga cerrahisi olan bir grup ortopedi uzmanı “Ortopedist İstanbul”  ile beraber çalışmaktadır.

“Intercontinental 3D Surgery” kursunun başkanlığı yapmaktadır, “Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği”, “AO Travma”, ve “LLRS-ASAMI-North America” üyesidir.

Tedavileri

  • Boy Uzatma Ameliyatı

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER